1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 Slim Tinity zlecę naprawę RGH [Lublin]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DjSeba, Lipiec 25, 2013.

1. DjSeba

DjSeba Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, czy podjął by się ktoś obeznany i profesjonalny naprawą mojego Xboxa? Ucegliłem go i nie chce się odpalić, obstawiam, że trzeba wgrać nand na nowo. Jaki jest koszt takiej naprawy? Szukam kogoś z Lublina. Pozdrawiam

A oto problem z postu dla zielonych:

Raz jak ją miałem od początku, udało mi się uruchomić Xell przez przycisk od tacki napędu. I nigdy więcej mi się to nie udało. Po prostu czarny ekran i tylko mrugająca zielona dioda na płycie głównej. Ostatnio chciałem zainstalować emulator Xbox1 i zrobiłem wszystko jak w instrukcji. Niestety przestały działać wszystkie pliki xex na dysku, ani gry, ani FSD. Wyskakiwał komunikat, aby pobrać grę ponownie, a gra z Xbox1 wyświetlała komunikat, że jest na starszą wersję konsoli. Dziś chciałem uruchomić konsolę, lecz niestety nie wstaje. Próbowałem już różnych kabli do monitora i tv, niestety bez skutku. Na przycisku od włączeniu świeci się zielona kropka, a na płycie głównej cały czas mruga zielona dioda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    50zl + 20zl wysyłka zwrotna.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. coberas