1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 slim trinity LT.3.0 pytania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez machabosstre, Kwiecień 14, 2014.

1. machabosstre

machabosstre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, postanowiłem przerobić sobię konsolę do następujących funkcji:
    - Granie bezpośrednio w kopie zapasowe (wkładam pirata do napędu i gram)
    - Granie z pendrive
    - Granie z dysku twardego bez wkładania płyty
    - Zgrywanie orginałów jak i piratów na dysk twardy
    No i to tyle. Nie interesuje mnie XBL, data produkcji to 2011-07-04. Mam parę pytań:
    Bez LT nie uruchomię pirata?
    Jak wygląda sprawa z aktualizacjami gier (fifa14 itp.)
    Jaka jest najlepsza nagrywarka do gier na xbox (ok. 150 zł)
    Wszystko. prawdopodobnie będe przerabiał tu: PROMO! RGH RGX XBOX 360 SLIM FAT 139 ZL POZNAN (4143381216) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    LT nie pozwala na uruchamianie gier z pendrive. Jeżeli nie zależy Ci na xbox live to pakuj do niej przeróbkę RGH.
    Dzięki niej wcale nie potrzebujesz nagrywarki ani płyt. Przygotowujesz tylko grę na PC w specjalnym formacie, wrzucasz na dowolny nośnik usb i podłączasz do konsoli, Grasz.
    Nie można wtedy wcale podłączać się do Live, ale wszystkie dodatki do gier, gry arcade masz za darmo. Nie jesteś już zależny od microsoftu, wszystkie aktualizacje można zrobić samemu odpowiednio przygotowując je na komputerze.

Wczytywanie...

Poleć forum