1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 świeci na zielono przez chwile po czym sie wyłącza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kratos85, Lipiec 17, 2013.

1. kratos85

kratos85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem z Xbox'em. Przy próbie uruchomienia Xboxa przez chwilę świeci się zielona dioda po czym gaśnie i konsola się nie włącza, nie reaguje na naciśnięcie przycisku zasilania. Przed uruchomieniem konsoli, dioda na zasilaczu świeci się na pomarańczowo po próbie odpalenia konsoli świeci się na czerwono.
    Pod odłączeniu zasilacza z prądu i próbie ponownego uruchomienia konsola zachowuje się tak jak to opisałem wcześniej.
    Do konsoli został podłączony inny zasilacz gdyż myślałem, że tutaj jest problem niestety taka sama sytuacja, konsola nie uruchamia się. Próbowałem również podłączyć konsolę do różnych gniazdek ale to też nie pomogło.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki model konsoli?
    Jest przerobiony?
    Od kiedy istnieje problem?

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. kratos85

kratos85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Model to Xbox Arcade data produkcji 2008-05-05
    2. Przerobiony LT 2.0, napęd spoofowany, różne rzeczy mogły się dziać z tą konsolą gdyż zakupiłem ja rok temu na allegro(miało być LT 3.0 i miały wszystkie gry działać ), ogólnie gry z XGD3 nie działają ale o dziwo udało mi się uruchomić Skyrima
    3. Problem pojawił się ok 2 tygodnie temu, po dłuższej przerwie, sporadycznie gram chciałem sobie odpalić konsole a tu zonk, nie działa

Wczytywanie...

Poleć forum