1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 vs Ps3 skalowanie obrazu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Przemi06, Październik 7, 2013.

1. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam, hoo hoo hoo ile czasu Ja tu nie zaglądałem :)

Panowie mam problem. Ostatni raz na konsoli grałem 3lata temu, były to czasy kiedy miałem 19calkowy monitor 1400x900 i
    gry z tego co pamiętam, wyglądały bardzo dobrze, nie miałem z nimi problemu. Teraz wróciłem do Hobby mam 22cale FullHd
    i szlag mnie trafia gdy widzę to co reprezentuje Ps3, a mianowicie gry nie skalują się do FHd tylko działają w 720p przez co
    są rozmazane, postrzępione i ogólnie rzygać się chce, Mafia II, AC III, Far Cry 3(no ta gra to już w ogóle...) żadna nie wygląda tak
    jak bym chciał, czyli przeskalowana do FHd, czy ktoś mi przypomni jak sobie radzi z tym x360? Czy gry też są rozmazane, widoczność, tak zwane AF nie istnieje?
    Wyczytałem iż właśnie tym różni się x360 od Ps3 że skaluje gry. Ale czy będzie to tak jak na kompie, 1920x1080 czy też będą działać w 1280x720 i będą rozmyte niewyraźne?
    Dzięki za udział i ewentualne odnośniki do innych tematów, które i tak już pewnie czytałem, bo siedzę w temacie od piątku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wszystko zalezy od gry, sa gry dzialajace w 1080, a sa dzialajace tylko w 720 (wiekszosc gier) i nic z tym nie zrobisz, tylko ze ja mam telewizor 24 cale fullHD i nie mam problemow z grafika ani na PS3 ani na Xboxie, gry wygladaja dobrze, oczywiscie nie nalezy siedziec pol metra przed ekranem bo telewizor to nie monitor

4. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No dobra, tyle to Ja wiem, chodzi mi o to czy x360 ma opcję skalowania czy nie?

5. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    W Xboxie w ustawieniach ustawisz czy chcesz 720 czy 1080i i jest kilka innych opcji też.

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak x360 skaluje gry do 1080p ...ale czy efekt Cie zadowoli wątpie ... skalowane 1080p a normalne' to zupelnie inne doznania- zrozum ze konsole obecnej generacji to zabytki i wiecej jak 720p na nich nie pociagnie

Wczytywanie...

Poleć forum