1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 widzi plyte jako gre ale nie odpala...HELP!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez golejuw, Maj 4, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    Zwracam się z prośba o pomoc gdyż mój box widzi nagrana płytkę jako grę i jest napisane "Zagraj w grę"lecz gdy chce ja odpalić to wyskakuje znany komunikat aby przetrzeć płytę ścierka i nie mam zielonego pojęcia dlaczego, mam płutke z activate.iso a płytki wypalone to Verbatim DVD-R DL w ImgBrn na 2,4x
    Używałem dwóch nagrywarek jedna to SH-S162A a druga to TS-L632D (i zawsze na tej pierwszej śmigało a teraz coś się zrąbało :( ) i mam pytanko czy może źle nagrana płytka czy coś innego z góry serdeczne dzięki pozdrawiam ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

masz miec plytke dvd + DL
    A nie -

4. marekpl

marekpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    dobrze napisałeś jakie masz te płytki? bo jeśli masz DVD-R to nie będzie działać. płyta musi mieć +R

5. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    O no tak :D od jakiegoś roku nie nagrywałem i zapomniałem o tym ok dzięki wielkie bo już się bałem że coś z nagrywarka. Temat można zamknąć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum