1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360 wymiana dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cdi, Wrzesień 7, 2015.

1. cdi

cdi Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,posiadam xbox360 wersja slim orginal z dyskiem 250gb,chce wymienić na 500gb,lecz na 250gb posiadam gry zakupione na profilach z licencja,i tutaj pytanie,jak mogę skopiować te gry,profile i inne na nowy dysk?czytalem ze można poprzez kabel transferu,ale czy da rade wszystko i w jaki sposób, będę wdzieczny za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bierzesz dysk przenośny USB i przenosisz na niego wszystkie pliki, zmieniasz dysk w konsoli i przenosisz je z dysku USB na dysk konsoli. Możesz też użyć pendrive.

4. cdi

cdi Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za odp,ale jak na dysku razem mam kilka gier o pojemnośći prawie 150gb,to da się wszystkie odrazu zgrac na dysk przenośny 1tb?ponieważ czytalem ze 360 obsluguje zewnętrzne pendrive i dyski do 32gb,jak da radę zgrac wszystko na nowy dysk to będzie wszystko dzialac?nie będzie potrzeby ponownego przenaszania licencji dla każdej gry?i jeszcze dodatkowe pytanie,czy jak z gram gre na pendriva to mogę ja skopiować na PC by miec wolne miejsce na penie?,ale jak ponownie ja z gram z PC na pena to będę mogl uruchomić ja bez problemu ponownie na Xbox?z gory dzięki za pomoc

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To organicznie zostało podobno zniesione i teraz już nie ma 32GB a cała pojemność.
    Z tymi licencjami to nie wiem ale na chłopski rozum to dopisuje się do konsoli an ie dysku więc raczej będzie działać, skopiuj jedną grę + profil na pendrive, odłącz dysk i sprawdź.
    Możesz spokojnie przenieść grę na dysk PC by odchudzić dysk w konsoli a gdy najdźie cie ochota wrzucić ja ponownie.

Wczytywanie...

Poleć forum