Xbox360 z allegro, problem z kopiami, pomóżcie!

ShadowWalker

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest z większością ludzi tego typu i czemu nie zażądałeś,żeby coś jeszcze dołożył?
Heh pewnie masz racje, kwota 100zł jakoś pierwsza mi przyszła do głowy - a z dokładania gratisu za te sytuacje - to pewnie owy gratis szedłby do mnie miesiąc, o ile by w ogóle doszedł - jak w przypadku pilota i headsetu :D Chodzi o to, że sprzedawca chciał przyjąć ode mnie konsolę z powrotem, tyle że ja nie chciałem jej wysłać bo nie miałem czasu znowu czekać pół miecha na nią z powrotem + nie wiadomo co by tym razem sprzedawca wymyślił (poza tym miałem płacić za jedną stronę w wysyłkę.. więc dziękuje bardzo ;))
 

lukiluk1989

Świeżak
Świeżak
wych**** cię na przeróbce, do tego zamias Jaspera wepchnął ci starego Falcona.. Ewidentny zwrot konsoli lub negatyw !
 
P

Pawlllosss

Guest
Kolego, on już mu wystawił negatywa.
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
wystawil i jest juz skreslony
 

Poju

Świeżak
Świeżak
Witam ponownie.

Postanowilem sie jednak nie wycofywac z aukcji. Na razie wszystko wyglada ok. Konsola przyszla, dziala, 2gi pad idzie osobna przesylka. W sumie, po rozmowie tutaj pytalem jeszcze raz czy to falcon, czy jasper i otrzymalem odpowiedz, ze falcon. Wiec bez sciemy. Mozliwe, ze mi sie cos pomylilo. Zdecydowalem sie tak, czy siak.

Przy okazji mam pytanko. Prosilem o nie!przerabianie konsoli, jednak widze, ze byla ona uzywana (powgrywane demka, istniejace 2 profile i achievmenty z GTA4 i coda - swoja droga nazwa coda jest napisana chinskimi znaczkami... = "kopia zapasowa"?), stad moja obawa, ze moze byc przerobiona. Po przejsciach kolegi powyzej, troche mam stracha na XBL sie laczyc. Wydedukowalem, ze sciagne jakas "kopie zapasowa" i sprawdze czy dziala. Niestety nie wiem jaki xtreme jest wgrany (o ile jest :D). W sumie jestem na 90% pewny, ze tak, ale wole sie upewnic - czy xtreme sa kompatybilne wstecz?

Tzn. czy jak sciagne gre pod wave1, zakladajac, ze wszystko sie dobrze sciagnelo, ze nie popelnilem bledow przy wypalaniu, moge byc w 100% pewny, ze konsola nie jest w zadnen sposob przerobiona?
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli sciagniesz i nagrasz taka gre z wave 1 i pojdzie, tzn ze jest przerobiona, a jezeli nie pojdzie to nie. Liteona masz? Czytam caly tamat, IMHO troche spiep**yliscie sprawe. Shadow Walker, mogles jeszcze nie wystawiac komenta, pozastraszac go, ze jezeli nie bedzie chcial zalatwic tego, w sposob oddania kasy, czyli wysylasz do niego konsole a on Ci placi za konsole + koszty wysylki, to mozesz mu przywiesc konsole i samemu zalatwic. Mogles nawet zapytac na forum, czy ktos mieszka tam gdzie ten kretacz i sadze ze nawet ktos z forum by to zalatwil. To tylko moje refleksje, ale mogles troche bardziej pomyslec ^^.
Licznych achievmentow ^^ ;D
 

Poju

Świeżak
Świeżak
Wlasnie sprawdzilem. Liteon - zolte kabelki. To cos zmienia? :D
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
To ze nazwa call of duty jest napisana po koreansku to nie znaczy , ze ktos gral na kopiach...
tez tak mam , a mam nowiutka nigdy nie przerabiana.
Po prostu czasem sie tak dzieje, nie tylko ty tak masz.
 

Do góry Bottom