1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 z RGH/JTAG

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Peres, Grudzień 29, 2011.

1. Peres

Peres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam dylemat co kupić. Chciałbym konsolę z RGH lub JTAGIEM i teraz mam problem z wyborem czy zainwestować w Slima i przestać się głowić odnośnie RRODa i głośności pracy czy kupić Jaspera z JTAGiem. Spotkałem się z opiniami,że RGH na Slimach działa trochę do kitu, a za miesiąc mają wychodzić jakieś nowe chipy do montowania RGH. I teraz mam dylemat czy opłaca mi się czekać na te nowe chipy do Slima,czy polować na zestaw Slima już z RGH ( na starych chipach ) , czy szukać oferty xboxa z Jasperem ? Czy może jak znajdę Slima jakoś okazyjnie bez RGH,kupić go i poczekać na te nowe chipy i wtedy go przerobić czy jak ? No i zastanawiam się jak to się ma cenowo, w jakich cenach mogę się spodziewać Jaspera z RGH, bo Slimy w wersji 4gb już z RGH widziałem czasami po około 900zł a nówkę Slima 4gb można czasem wyłapać za ~650zł i do tego ~250zł RGH. Jak radzilibyście mi postąpić ? No i jak to jest z tym RGH na Slimie ? Czy to naprawę jakoś kijowo działa w porównaniu do Jtaga na Jasperze ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ja bym brał slima z rgh lepsze to niż jakiś stary fat z jtagiem(te w dosłownym tego znaczeniu są stare konsole xeony/falcony)

4. Peres

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam do wyboru Slima 4gb z LT 2.0 używany 2 tygodnie za 680zl z wysyłką albo Jaspera z Jtagiem i LT 3.0 włączony 2x za 800 i nie wiem co wybrać ? Jeżeli Slima to poczekałbym na te chipy nowe do RGH a jeżeli okażą się niezbyt ulepszające działanie RGH to trochę lipa. Co wziąć ?

5. remos997

remos997 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Witonia Poland
    Wiesz moim zdaniem nie opłaca się brać lt ponieważ ciągle bd musiał inwestować w płyty które tanie nie są. RGH u kumpla na slimie sprawuje się pięknie co do nowych chipów to nie wiem.

6. Peres

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to jak działa pięknie to właśnie decyduje się na Slima, myślę że żałował nie będę :)

7. futro

futro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym brał Jasperka za 800 złoty. Slimka będzie kosztować Cię więcej, Jasper nie padnie Ci tak szybko. Do tego dolicz, że będziesz musiał kupić jakiś porządny dysk zewnętrzny, więc to troche wydatek, ale jeśli masz pieniądze to bierz Slimkę ;)

8. Peres

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dysk zewnętrzny mam 500gb i w sumie 2,5cala też mam 20gb wolny :) więc na slimke się będę nastawiał,bo co nowe to nowe ;) no i Slimka lepiej mi się podoba i bardziej do mnie przemawia :)

Wczytywanie...

Poleć forum