1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360 z RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez euma, Listopad 2, 2012.

1. euma

euma Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Zamierzam kupić konsolę XBOX360 z zamontowanym RGH, jest możliwość kupienia nowej z takim modem oraz gwarancją, natomiast nurtują mnie pewne sprawy a mianowicie z opisu wynika że konsola ma zamontowany chip TX COOL RUNNER rev. B czy to dobre ustrojstwo? Jakie są wady a jakie zalety? Czy na takiej wersji chipa odpalę wszystkie gry? Czy aktualizacja daszbordu (czy jak się to tam pisze :) przebiega bezproblemowo? Wersja tej konsoli to slim arcade 4GB, czy do takiej konsoli jak dokupię dysk 2,5' a konkretnie 1TB to będzie on chodził od razu po włożeniu i sformatowaniu? Jeżeli tak to jaki dysk polecacie? Musi być sata 1 czy 2? I teraz pytanie ostatnie czy się opłaca kupić takiego iksa za 1059zł z drugim padem i gwarancją 3 letnią? Proszę o odpowiedzi za które z góry dziękuję, w razie jakiś niejasności wytłumaczę o co mi chodzi dokładniej, jakby ktoś nie zakumał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    euma każdy czip do RGH działa tak samo, różnią się wyglądem, ceną....ale każdy z nich spełnia to samo zadanie.
    CoolRunner rev. B jest jak najbardziej okey. Zatem odpowiadając na twoje pytania, Tak wszystko będzie dobrze chodzić i odpalisz każdą grę.

Aktualizacja dashboardu jest trochę inna niż na konsoli bez RGH, aczkolwiek nie jest to czarna magia - sam spokojnie sobie z tym poradzisz. Co do dysku to kup sobie zwykły dysk 2.5 cala SATA i sformatuj pod konsolą i gotowe.

Za 1059 zł się nie opłaca...ja bym za to dał max 750-820 zł. Wydaje mi się że ta gwarancja tutaj próbuje podbić sztucznie cenę. Kupujesz to ze sklepu ? paragon/faktura/pisemna gwarancja ?

1 osoba to lubi.
  4. euma

euma Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Tak to jest sklep w Krakowie, mają też jakieś inne stoiska ale ja ich znalazłem na "Allegro", "multiGAMES" czy jakoś tak się nazywa, rozmawiałem z nimi i zapewnili mnie że na całą konsolę jest gwarancja 3 letnia, oni wstawiają chip o oczywiście. Co do ceny to tez mi się wydaje dość sporo ale patrząc na to ile kosztuje konsola plus dodatkowy pad oraz usługa założenia chipa to nie wydaje mi się aż tak drogo no i bardzo kusi ta gwarancja.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: XBOX360 z RGH

Czy gwarancja na spalenie konsoli czy usluge rgh. U mnie z rachubkiem uzywka na 1 rok gwarancji cr slim 250gb 900zł

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. euma

euma Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gwarancja na całą konsolę, jak coś mi się z nią dzieje oni to naprawiają u siebie gdyż prowadzą również serwis. A "akir" moim zdaniem ta używka za taką kwotę to ździerstwo :)

Wczytywanie...

Poleć forum