1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360 zacina się

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Eric6666, Luty 18, 2012.

1. Eric6666

Eric6666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox360 Falcon zacina się na intro/ parę minut w czasie gry i nie chce ruszyć dalej. Wcześniej po pierwszym zacięciu i kilku w intrze potem sie odblokowywał i chodził dobrze, dopóki nie został wyłączony. Teraz już nawet to nie chce pomóc i ciągle, albo wyskakuje 3rrod ( na ekranie TV nic nie wyskakuje, a jak próbuje odczytać kod błędu to wyświetlają się 4 diody i nie można zobaczyć dalej). I mam tak 3rrod, potem znowu dobrze i zacinka w intro, albo podczas gry, albo jak wczesniej za którymś razem się odblokował i chodził dobrze;/ Xbox kilka dni po naprawie z czegoś takiego samego, a wcześniej z 3rroda. Niby jak się odblokuje to dobrze chodzi i bez problemów, ale może ktoś z was miał podobny błąd i wynika to z zasilania czy czegoś takiego? z góry dzięki za każdą pomoc
    Ps. nie piszcie, że lepiej kupić nowego, bo kupie, ale na razie wolałbym dojechać starego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    No to już go dojechales :p

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Xbox do wymiany:p stare problemy z przed naprawy lubią wracać:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. airdrigar

airdrigar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    miałem dokładnie to samo. nic nie zrobisz raczej z tym...

6. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Pewnie zimne luty pod gpu.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

7. Eric6666

Eric6666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam przełom;d udało odczytać się kod błędu 1023, czyli błędnie podłączone dvd, pewnie koleś z gwarancji robił wszystko na szybko. Mógłby ktoś napisać co miał podobny błąd czy wystarczy rozkręcić xboxa i jakoś wszystko podłączyć, czy jak? bo na naprawach komputerów się znam, ale xboxa nigdy nie dotykałem;d Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum