1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NeKrO, Sierpień 27, 2009.

1. NeKrO

NeKrO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich :D Siemka ..Do rzeczy więc jutro Prawdopodobnie sprzedam starego kompa i mam zamiar kupić Xboxa 360,czytałem ,że teraz konsola staniał i w wersji Arcade można ją kupić za 700 zł i mam takie pytanie,czym różni się Arcade od Elity poza dyskiem i czy opłaca się kupić Arcade i dokupić dysk ? A i jeszcze jak by mógł by mi powiedzieć w jakim sklepie będzie najtaniej.Mieszkam niedaleko Rzeszowa.Dzięki za pomoc :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Arcade od Elite rożni się tylko tym ze Elite w paczce ma więcej kabli i Headset i jest czarne no i ma dysk najtaniej to znajdziesz na allegro.

PS:Chyba jakis mod znowu zle przeniosl temat.

4. NeKrO

NeKrO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc
    To nie mod to ja źle założyłem temat sorry ^^

Na allegro znajduję same przerobione ;/

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia: