1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dyzio23, Sierpień 15, 2010.

1. dyzio23

dyzio23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsole kupiłem 2 tygodnie temu i miałem wganego chyba najnowszego DASHBOARD NXE gry odpalały mi się z dysku i coś pomotałem w ustawieńiach tak że teraz konsola nie widzi tego DSHA tylko działa jak zwykła przeróbka prubowałem wszystkiego nie wiem czy sam mogę wgrać tego DASHA z powrotem czy muszę jechac znowu do serwisu proszę kogoś o odpowieć

HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.//KOSZ

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie można usunąć dasha. Daj zdjęcie co Ci nie działa? Nie masz awatarów czy nie masz nic?

4. dyzio23

dyzio23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niewidzi poprzedniego interfejsu jet ten podstawowy zawsze wchodziłem w gry i pojawiało misie do wyboru masa opcji a teraz nic tylko zagraj w gre kolekcje itp miałem wgranego linuxsa a teraz pozostało po nim tylko to jak odpalam konsole poprzez przycisk open bios a gdy wyłącze ją i włącze normalnie to wszystko wraca do normy

Wczytywanie...

Poleć forum