1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CrimeS, Maj 7, 2011.

1. CrimeS

CrimeS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem posiadaczem PS3. Czytałem przyklejone tematy i mam kilka pytań. Potrzebuję najtańszą konsolę X360 z przeróbką. I jaką wziąść ARCADE, PREMIUM, ELITE, SLIM? Chodzi mi o to aby miało płytę JASPER ponieważ w Polsce jestem tylko raz w wakacje więc jak się zepsuje to nie będę miał co z nią zrobić. Jeszcze jedno pytanie, mam dysk 2,5' 320gb seagate free agent drive zformatowany pod NTFS i czy będzie można było podpiąć go i z niego odpalać wszystkie gry?

PS. Chcę kupić X360 bo juz za dużo wydałem na gry na PS3 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to jeżeli chcesz najtańszą no to tylko ARCADE [w ogóle zobacz sobie na allegro po ile są poszczególne wersje konsol]. Jeżeli chcesz użyć tego dysku którego masz to musisz szukać konsoli w której dashbord będzie poniżej 7371 [data produkcji nie może być późniejsza niż 20 czerwiec 2009] i wtedy szukasz kogoś kto ci wgra JTAG lub po prostu szukasz konsoli już tak przerobionej.
    Tu masz kilka ofert z JTAG:
    XBOX 360 65 NM HDMI JTAG XBR FREEBOOT (1593472050) - Aukcje internetowe Allegro
    XBOX 360 ELITE + JTAG FREEBOOT + LT+ (1598523939) - Aukcje internetowe Allegro
    Xbox 360 Unikat JTAG FREEBOOT KINECT DASH HDMI (1595494964) - Aukcje internetowe Allegro

4. EagleEye

EagleEye Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chcesz sobie dodatkowo kupić konsolę X360, a uwagę gier skupiać cały czas na PS3 to również polecam ARCADE (+ewentualnie dodatkowa pamięć). Ja osobiście posiadam wersję SLIM i jestem z niej zadowolony. :D

5. CrimeS

CrimeS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A są JASPERY z tymi JTAG-ami? Bo z tego co czytałem to te wcześniejsze się psują a nie będę miał potem co zrobić z tym. Z ARCADE będzie od razu WIFI lub żebym mógł włożyć kabel LAN czy coś takiego?

6. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na allegro raczej nie ma opcji żeby kupić Jaspera z JTAG... Opcja jest tylko tak żeby szukać Jaspera ale żeby dashbord był poniżej 7371. Jak znajdziesz taką to wtedy tylko oddać konsolę do kogoś kto ci wszystko już zrobi. Tu masz ofertę jednego użytkownika, ale on chce 1000zł za konsolę: http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/xbox-360-premium-jasper-jtag-freeboot-lt-60gb-gdansk-82604.html.
    Tak że nie wiem czy lepiej nie będzie ci po prostu kupić Xboxa w wersji Elite, tam masz dysk 120GB, a ceny zaczynają się od 650zł...

7. CrimeS

CrimeS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko że nie chce mi się płytek wypalać, albo bawić w kombinowania itp. No cóż trudno.

Wczytywanie...

Poleć forum