1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karol944443, Maj 20, 2011.

1. karol944443

karol944443 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zdecydowałem się na kupno Xboxa360. Myślałem nad tym ponad 2 miesiące. PS3 czy XBOX360. Wybrałem Xboxa. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale mam nadzieję że tak.
    A teraz moje pytanie.
    Jutro jadę do Media Marktu. Wybrałem Xbox360 Slim 4 gb z grami Crackdown2,Forza3,Halo ODST.
    Czy to najlepszy typ Xboxa jaki teraz mogę kupić ? Nie interesuje mnie żaden Kinect.
    I jak już go będę miał co muszę zrobić aby grać online ? Czytałem o tym sporo ale chciałbym żebyście powiedzieli co muszę jeszcze kupić żeby grać przez sieć itp. i czy ten Xbox slim to dobry wybór. Dziękuję i pozdrawiam za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Jezeli gry Ci odpowiadaja to kup.
    2. Podlaczyc do internetu i wykupic subskrycje Gold.

4. TheNelon100

TheNelon100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie chcesz instalować gier na dysk to opłaca.
    Jakbyś chciał lepiej kup wersje:Elite,Premium lub Slim 250GB.

A co do Live.
    #Touch!-> Nie trzeba od razu kupować Xbox Live. Wystarczy przejść dalej i dostaje się 1 miesiąc Free.

5. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak jak kolega mówi :) pierwszy miech masz golda , a gdy zrobisz 3 konta masz 3 miesiace golda :) a potem już musisz kupić pakiet gold

Wczytywanie...

Poleć forum