1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX360RGH/JTAG w nowych grach KOMUNIKAT: ,,Błąd gry Nie można uruchomić gry, pobierz ją ponownie''

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SeBaLy, Listopad 29, 2015.

1. SeBaLy

SeBaLy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zakupiłem konsole XBOX 360 SLIM z roku 2011/02/07 dla brata jakieś 2 lata temu jak dobrze mówię to jest to przeróbka RHG lub JTAG i tu własnie nie pamiętam jaka to wiem tylko ze nagrywam zawsze gry z iso do formatu GOD i wgrywam na dysk zewnętrzny i czytało wtedy normalnie gry z dysku usb. Jednak od jakiegoś czasu wyskakuje komunikat w nowych grach ,,Błąd gry
    Nie można uruchomić gry, pobierz ją ponownie. Aby uzyskać szczegółową pomoc, przejdź na stronę www.xbox.com/support takich jak FIFA 16 itp. i mam pytanie o co chodzi????Czy trzeba jakoś zakutalizować to RGH czy jak bo starsze gry czyta normalnie. Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: Listopad 29, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Aktualizacja dasha potrzebna http://xboxforum.pl/threads/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-3.96517/

4. SeBaLy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję serdecznie za odpowiedź postaram się aktualizować sam dasha obym czegoś źle nie zrobił:) Chyba że koledzy znają kogoś z miejscowości Wadowice kto by się podjął tego:)

5. SeBaLy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze mam pytanie jak zaktualizuje tego dasha to nic tam więcej nie musze działać i nadal mi będzie te stare gry normalnie czytało nic tam więcej do przeróbki nie będę musiała dawać tak? Chodzi mi o to żebym czegoś nie zjechał i mi gier niepokasowało z dusku usb.

6. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Jezeli wszystko dokładnie zrobisz według poradnika, nic sie nie stanie, bedą ci hulac te stare gry i nowe aktualizuj do 17349

7. SeBaLy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ,,aktualizuj do 17349'' Chodzi że ten dash aktualizować do tego numeru czy o co?

8. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    tak

9. SeBaLy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję serdecznie za odpowiedź. W weekend się za to zabieram bo niestety w tygodniu praca i nie ma czasu. Jakbym coś jeszcze nie wiedział to napisze.
    Pozdrawiam,
    Sebastian.

10. SeBaLy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo wszytko działa jak należy, w końcu bratu hulają najnowsze gry :) Jeszcze raz dziękuję za porady i pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum