1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox360slim250gb,kinect,2pady,Lt3.0,ihas124b30cd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xborysx, Czerwiec 7, 2012.

1. xborysx

xborysx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam jak w temacie do sprzedania mam xboxa slim kupionego w sierpniu 2011r naped 0401 przerobiony lt3.0 najnowszy dash , caly komplet z kinectem 250gb
    + dodaje nowe czke nagrywarke kupioną w tamtym miesiacu ihas 124b z gwarancja , 2 pady + ponad 30 buckupów Cd lista dla zainteresoowanych mozliwosc wystawienia na allegro ponad 400 komentarzy c.1599zł wszystkie papiery pudełko niestety sytuacja mnie do tego zmusila info gg 5723338

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Nie chcę się wtrącać ale cena stanowczo za wysoka.

4. xborysx

xborysx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    cena do uzgodnienia , same ponad 30 plyt koszt 150 zł + nowy ihas 80 zł+ przeróbka 150zł + 2gi pad 80zł wiec jak ktos chce niech sobie kupi za 1140 nowego xboxa 250gb z kinectem i zrobi to samo na wlasna reke pozdrawiam

Poleć forum