1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox360slim250gb - lipiec 2010

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Caprones, Grudzień 3, 2012.

1. Caprones

Caprones Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubelskie :) :P
    xbox 360 slim 250 gb data produkcji 18.07.2010 dash 2.0.15574.0 Konsola oczywiście 100 % sprawna Nie banowana,
    nie przerabiana czekała sobie na nowego rgh
    kable vga, hdmi,headset,zasilacz ,akumulatorek 4800mAH + kabelek do ładowania, odbiornik PC do pada ,
    2 pady:czarny standard do slima działa bez zarzutu, mało używany i biały pad (przycisk LB nie "pstryka" ale mimo to działa ,
    prawa gałka ma tendencję do bycia wciśniętym do dołu mimo że fizycznie nie jest ;-)

Nie mam czasu grać a konsola leży i się kurzy.

oryginalne pełne wersje cyfrowe
    AvP2010,Army of Two,Army of Two TFD,Assasins Creed Brotherhood, assassins creed 2,Battlefield bad company 2,
    bioshock,bioshock 2,borderlands + dodatki,Bulletstorm ,call of duty 4 ,call of duty modern warafre 2,
    call of duty world at war, dead space ,dirt ,fable ,fable 2 ,gears 1 i 2 ,gta 4 + dodatki ,halo reach + dodatki ,
    just cause 2 ,oblivion ,red dead redmeption +undead nighmtare ,resident evil 5 ,the force unleashed,
    splinter cell cinviction

na płytach
    gears 3 + wszystkie dodatki na dysku ,pro evo 2009 ,resident 5 ,prince of persia 2009 , mass effect 1 i 2,
    cod 3 ,forza 3 + alan wake ,fifa 10 ,tenchu z ,halo 3 odst ,halo 3 , forza 2

Ciekawi mnie ile mój zestaw jest realnie wart ?

Wczytywanie...

Poleć forum