1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xboxa 360 - internet

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pablo55555, Marzec 1, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam taki problem : kupiłem sobie wczoraj xboxa 360 i chce go podłączyć pod kompa żeby mieć neta w xbox-e. Mam odpowiedni kabel który łoczy sie xboxa z kompem (podłączyłem pod kompa i nie działało)
    Jak mam odpowiednio skonfigurować ustawienia w kompie żeby net działał w xboxe??? pomóżcie proszę

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmmepl

kmmepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszystko jest na forum wystarczy poszukać albo wpisać taki undergroundowy adres Google

4. pablo55555

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ale ja szukałem i nie znalazłem . Pomóżcie prosze

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tak samo jak kompa.

6. kmmepl

kmmepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. pablo55555

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    PC
    Po podłączeniu konsoli z kartą sieciową w komputerze należy uruchomić właściwości TCP/IP połączenia lokalnego, z którego będziesz korzystał (Panel Sterowania -> Połączenia sieciowe -> Połączenie lokalne (lub inna, nadana przez Ciebie nazwa) -> Właściwości -> Właściwości TCP/IP) i wpisać w nowym oknie poniższe ustawienia:

* Adres IP: 192.168.0.1
    * Maska podsieci: 255.255.255.0
    * Brama domyślna: 192.168.0.1

Wpisanie adresów DNS zazwyczaj nie jest konieczne (w razie co znajdziesz je w Start -> Uruchom -> cmd -> ipconfig /all).

Xbox 360
    Konsola powinna wykryć ustawienia automatycznie. Jeśli jednak nie zadziała w ten sposób to w „Network Settings” ustawiamy wszystko ręcznie (opcja „Manual”) według następującego schematu:

* IP Address: 192.168.0.2
    * Sunet Mask: 255.255.255.0
    * Gateway: 192.168.0.1
    zrobiłem tak jak w opisie i nie działa . W kompie jest prawidłowe połoczenie ale konsoli nie a wszystko prawidłowo wpisałem. Wiec co jest grane ??

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum