1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XboxForum kiedyś i dziś

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez normalny, Luty 3, 2010.

1. normalny

normalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Jestem zawiedziony. Kiedyś XboxForum było fajne, ok 75% użytkowników tego forum miało przerobione konsole. Teraz jest inaczej. Nie będe się podlizywał Adminom chcecie to mi dacie bana, chcę tylko wyrazić moje zdanie, z dnia na dzień z forum propirackiego, zrobiliście się antypirackim gówn**. Z dnia na dzień zniknęły działy download, ale dzięki za łaske i zostawienie poradników jak się przerabia konsole. Normalna polska rzeczywistość, KAŻDY potrafi się sprzedać, kiedyś na tym forum byłem codziennie, dzisiaj wchodzę i patrze na działy "...Ostrzegamy, ingerencja w konsolę powoduję utratę gwarancji i może spowodować jej uszkodzenie. Zalecamy ich nie przerabianie i pozostawienie w takim stanie jak przewidział to producent." No proszę was co wy robicie. Byliście dla wielu użytkowników wsparciem, ponieważ początki po przerobieniu konsoli są trudne, ale to forum pomagało (działy download) Ośmieszacie się pisząc że przerobiona konsola jest zła, bo jeszcze 1,2 miesiące temu było dobre forum podejrzewam dużo z was ma jeszcze przerobioną konsole, ale boicie się o bana na forum.

Zawiodłem się na was, dajcie znać kiedy wrócicie do dawnej formy, dobrej formy,

normalny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Kolego, jakbyś nie zauważył, dział download wrócił... :whistle: Uważasz to forum za "g*****", bo na kilka dni brakło dostępu do linków z grami?! Gdybyś umiał obsługiwać Google, to byś wiedział, że nie tylko użytkownicy XboxForum umieszczają w sieci gry na X360 :mad:

4. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie wiem człowieczku o co Ci chodzi ale dział download dalej istnieje...

5. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i bardzo dobrze. Idź stad głupi piracie. Nikt nie będzie tęsknił.

6. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    troszkę w tym prawdy jest...

tak przy okazji (mały offtop...wybaczcie) może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego zniknęły działy Development i Homebrew (chyba tak się zwały) i przerodziły w dział pod tajemniczą nazwą UNDERGROUND który jest zarezerwowany dla "wtajemniczonych",
    co prawda pamiętam że wówczas na jeszcze istniejącym Homebrew toczyła się dyskusja co do utajnienia wiadomości odn. ingerowania w konsolę

mógłby ktoś przypomnieć czemu tak się stało?

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Kiedyś forum było fajne, bo co? Bo było pirackie? Człowieku ile masz lat? 15? Forum jak forum, czy mamy zwolenników czy przeciwników przerabianiu konsol to forum nie powinno się afiszować tym. Antypirackie gówno? Masz płytki zasób merytoryczny. Normalną polską rzeczywistość to prezentujesz Ty - czyli rzeczywistość złodzieja. Sam mam przerobioną konsolę, mam verbatimki, ale jak trzeba to kupię. W ten sposób posiadam ponad 40 oryginalnych gier i nie afiszuję się tym publicznie jak inni. Przerobienie konsoli, zmiana FW i granie na piratach w dalszym ciągu w tym kraju jest nielegalna. Skończ szkołę, idź do pracy, kup czasami grę w sklepie. Czytaj regulamin forum i pisz posty w odpowiednich miejscach. Dział w którym napisałeś posta jest miejscem dla news a nie Twoich rozterek sercowych. Akceptuję przerabianie konsol z wielu względów, ale nie popieram bycia dumnym z tego powodu, a szczególnie jęków małolata, który się obraził, bo zabrali mu zabawkę. EOT.

Łatwo się domyślić dlaczego. Zwróć uwagę ilu tu jest userów, policz ile napisali oni wartościowych postów, a ile to po prostu spam, offtopy itp. Chciałbyś prowadzić forum i stawać na głowie, aby utrzymać jakikolwiek porządek? Przy takiej bazie ludzi i ich poziomie inteligencji trzymanie tego forum w normalnym stanie graniczy z cudem. Dlatego gratuluję dobrego pomysłu, aby zablokować niektóre działy dla ludzi, którzy nie wnoszą nic do tematu, a tylko jęczą o pomoc. I bez obrazy połowa tutejszych użytkowników to po prostu pokolenie neo i dzieci oneta. Nic nie robią, prócz wielkiego syfu. Jeden temat na 50 stron, a w nim bezwartościowy shit. Przykład? Temat Mass Effect 2 w dziale gry i błaganie ludzi o zaproszenie na torrkę. Takich ludzi powinno się banować. Forum to miejsce nie dla wszystkich, forum to miejsce dla ludzi o pewnym ilorazie inteligencji. Chcesz mieć dostęp do ukrytych działów? Zrób coś dla forum, dla innych, nie proś, a daj coś od siebie. Wtedy zwróci Ci się z nawiązką. Nie pisałem do Ciebie, pisałem ogólnie :D

8. normalny

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
    Nie można popadać z dnia na dzień ze skrajności w skrajność, a tak zrobiło to forum. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie od tego jest są fora. Konsoli nie mam przerobionej (miałem), ale troszke denerwuje mnie zachowanie forum.

9. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Kolega Normalny chyba nie do końca sprecyzował swoją myśl. Chodziło Mu sytuację z chwilowym zniknięciem działu download i zmianach które zaistniały na forum w ostatnim czasie. Po ustaleniach zostawiamy temat, wypowiadajcie się.

edit. Dodałem ankietę.

10. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dla mnie te zmiany są bez różnicy , forum było fajne i dalej jest , mam nadzieję że fajnym pozostanie .

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    mnie trochę dziwi ta nagła zmiana większości userów w super prawych i nie piracących
    sam nie mam przerobionej konsoli, ale toleruje to że ktoś ma i nie mam nic do niego, nie wyzywam go od piratów, dołączając do tego forum widziałem jakie jest
    posty tego typu są idiotyczne, bo wystarczy popatrzeć na zawartość swojego dysku PC i już twarz powinna się zamknąć

co do zmian to dla mnie są bez różnicy

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz konto ponad rok wiec raczej czesto tu nie bywasz. Od listopada 2008 forum tykalo tak samo tylko na gorze byl ring xboxa (animacja taka;))... I tyle. A zmiany byly na czas weekendu zeby ogarnac linki ect. O co ty apelujesz czlowieczku?

@maroko polowa ludzi dostalo bana i przeszlo na oryginaly...

btw

@normalny nie bede nawet dalej tu dyskutowac bo polemika bedzie i obrazanie;) twoja sygba mowi o tobie wszystko;)!

13. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Autor tematu płacze bo nie może sobie znaleźć linków do swoich ulubionych pirackich gier, bo na oryginały go nie stać a mamy nie będzie chłopak męczył. Zmiany są świetne, dla mnie to możecie usunąć cały dział download i inne korzenie piractwa z forum i mieć czyste sumienie. Admini się obawiają panów w czarnych garniturach u progu swojego domu dlatego próbują się 'wyizolować' od części piractwa na tym forum. Admini chyba zauważyli aferę serwisu odsiebie.com.

Pozdrawiam.

14. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    właśnie o to chodzi, teraz cisną od piratów tych co zostali w przy kopiach, a sami co wcześniej robili!?

15. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    niezwracam uwagi na negatywne opinie forum, jest tu wszystko co gracz powinien wiedziec i posiadać. Pozdro dla Administracji

16. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Poza większą przejrzystością działów i częstszymi komunikatami wyciągniętymi z regulaminu, nic się tu nie zmieniło. Pomijając oczywiście oficjalne otwarcie polskiej sceny xbox 360, dostępnej tylko dla ekspertów.

17. normalny

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów

Bo ty wiesz lepiej czy mam przerobioną konsole. Przykr, muszę cię zmartwić, nie mam, kupuje oryginały. Zwracam tylko uwage na to jak forum się zmieniło (na złe) 9/10 osób w tym temacie piszą po to by się podlizać modom.

18. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Normalny bo normalnie nie wytrzymam. Ja i pewnie nikt z załogi forum nie patrzy czy ktoś się podlizuje czy nie. User to user puki nie wyklina tylko pisze w miarę sensownie jest ok. Ale widzę że jesteś nastawiony strasznie negatywnie do forum i moderacji. Zaczynam żałować że od razu nie wywaliłem tego tematu i nie dałem ci tego warna o który proszono na SB tylko zacząłem z tobą rozmawiać.

ps. A przeróbki nie masz bo nie chcesz mieć drugiego bana a nie dlatego że lubisz kupować gry.

19. krychu

krychu Aka Rostu V.I.P XBOX MANIAK Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Może i ja się wypowiem coś w tym temacie.

Na forum jednak zbyt długo nie jestem i nie wiem jak było kiedyś ale uważam, że to co teraz jest, jest bardzo dobre i nie należy tego w dużym stopniu zmieniać (może jakieś poprawki kosmetyczne).

Co do oryginałów to forum postępuje dobrze. Prawdą jest, że jeżeli my będziemy kupować oryginały to twórcy gier czy oprogramowania mając gotówkę za sprzedane rzeczy zrobi coś nowego ulepszonego i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. A gdy będzie szerzyć się piractwo to możemy zapomnieć o kolejnych częściach gier, programów.
    Więc warto się zastanowić nad tym.

pozdrawiam.

20. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Dobrze jest forum idzie w dobra strone z zwanego przez wielu "dla idiotów" zmienia sie w jakąś baze wiedzy.Do starej xbox sceny daleko ale może cos z tego bedzie .Wielu z forumowiczów napewno pamieta ze kiedys co drugi post na tym forum był idiotyzmem uposledzonego dziecka neo, teraz jest mega lepiej.

21. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaka jest zmiana?

Pamietam dawno temu pewien temat, koleś napisał jak to forum jest żałosne, bo sami piraci, spotkał się z rzeczowym wyjaśnieniem sprawy + bodajże mod odpowiedział prosto, że jeśli szuka czystego forum, to nie tu :)

Dzisiaj sytuacja jest odwrotna. Z wyjątkiem tego, że przeciwko piratom przedstawiane są znikome argumenty, bądź się ich po prostu obraża.

Ja sam nie jestem ani przeciwko, ani za piractwem, ale pazerności w życiu nie lubie :)

Ci nowsi krzykacze nie wiedzą chyba na jakich korzeniach wyrosło to drzewo (forum), a dobrze wiemy co się dzieje jak się drzewu te korzenie odetnie.

Mi osobiście nie podoba się roztrzepanie tematów, strona główna stała się dla mnie prawie nieczytelna.

Wczytywanie...

Poleć forum