1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboxforum oficjalnie- to koniec.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blood., Kwiecień 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z przykrością, ubolewając że to właśnie mnie wyznaczono by przekazać wam tę wieść, chciałbym ogłosić wiadomość nie miłą zarówno dla mnie jak i dla nas (tak myślę) wszystkich.

Z kumulacji wielu powodów administracja została zmuszona do podjęcia trudnej dla nich decyzji jaką jest rozstanie się z forum, czego skutkiem będzie rozwiązanie go w całości. Tak po prostu wyszło, nie zawsze to co piękne może trwać długo i szczęśliwie, sęk w tym, że dlaczego akurat dotknęło to nas.

Administracja, jak i moderatorzy, pragną podziękować wam za wspólne "forumowanie", za każdy dzień jaki z nami spędziliście, za wkład jaki włożyliście w rozwój tego forum. Bez WAS nie byłoby tego do czego doszliśmy dziś, największego portalu o naszym klocku w Polsce. Przez te kilka lat zdołaliśmy zgromadzić całą rzeszę xboxowiczów i mimo tego co się stało mam nadzieję, że xboxforum.pl nie zniknie wam tak szybko z pamięci. Kto wie, może któregoś dnia wrócimy, jak feniks z popiołu, jeszcze lepsi i więksi. Dzięki tej domenie tysiące osób mogło znaleźć wspaniałe osoby do chociażby wspaniałej gry przez live, wielu dzięki nam (czyt. forumowiczom) uzyskało niezbędną pomoc, wielu dzięki poradnikom tak ochoczo pisanym przez naprawdę mądrych i szczerych do pomocy ludzi mogło cieszyć się graniem na konsoli wiedząc, że jeżeli coś się stanie, tu znajdą to czego szukają.

Jesteśmy obecnie największą polską bazą informacji dot. naszej konsoli, los chciał, że i gigant musiał upaść. Wrócimy, jestem tego pewien, moja osobista prośba do was, NIE ZAPOMINAJCIE, póki to forum będzie w naszej pamięci, nigdy nie zginie.

Ja od siebie chciałbym podziękować
    Adminom, za cierpliwość i pracę oddaną przy utrzymaniu strony na nogach i ogólnie stworzeniu tak wspaniałego serwisu.
    Moderatorom, za pilnowanie porządku, który na tak dużym forum jest prawie że syzyfową pracą.
    Użytkownikom, za wasz wkład, jak podkreślam jeszcze raz, bez was nie było by tego forum.

Osoby które dostały ode mnie warna-nie mialem nigdy nic do was, po prostu taki był regulamin, mam nadzieję, że dobrze mnie zapamiętacie.

Dziękuję.

Więcej informacji:
    Prima aprilis ? Wikipedia, wolna encyklopedia

:D MAMY WAS!
    Temat dla wrobionych:
    http://xboxforum.pl/off-topic-f45/zamkniecie-xbox-forum-joke-49382.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Ś.P. xboxforum.pl
    Na zawsze w naszych sercach

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na rychłe wznowienie działalności... To tu było największe polskie forum o Xbox`ie 360... Wiele ludzi znalazło tu znajomych, dostało odpowiedź na nurtujące go pytanie. Forum przez swoją wielkość i różnorodność tematów przekształciło się w ogromną bazę danych, do której każdy mógł dorzucić swoją cegiełkę..
    Apeluję do administracji jak i do użytkowników! Nie zapominajcie o tym! Jestem pewien, że kiedyś uda się to wszystko odbudować i powrócić z jeszcze większym zapałem, bo to Wy tworzycie to forum i Wam należą się największe podziękowania, bo bez Was nie dotrwalibyśmy do tego momentu..
    Żeby mile zakończyć naszą obecność na tutaj, przepraszam wszystkich, którzy dostali ode mnie warna. Jeżeli ktoś czuje się urażony z tego powodu, niech napisze PW, a warn zniknie...
    Dziękuję i pozdrawiam
    m4rcin

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Memento mori!! Nic nie trwa wiecznie... Było minęło... Czas rozstać się z wami co będzie bardzo dużym wyzwaniem... Tyle warnów, komentarzy... Idę na x0.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Chyba się rozpłaczę... :(

7. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    "Nic nie może wiecznie trwać"...tak kiedyś śpiewali i my śpiewamy Wam tak dziś....

8. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Oficjalne zamknięcie strony nastąpi ok. północy. Wszelkie najważniejsze informacje zostaną zachowane z nadzieją na odbudowę serwisu w późniejszym czasie. Niestety, sprawy nabrały bardzo poważny obrót i prawdopodobnie forum zostanie zamknięte nieodwołalnie. Wszystkim użytkownikom chciałbym szczerze podziękować za pomoc w rozwoju strony i moderacji za trud jaki włożyli w sprzątanie forum. Trzymajcie się!

Propozycje ew. kupna serwisu proszę kierować do mnie na e-mail
    xboxlive.spike@gmail.com

Proszę o składanie tylko poważnych propozycji.

9. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    Boże widzisz a nie grzmisz.... :(

10. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Przed północą zbanuję moderatorów i adminów tak więc forum będzie działało dalej.

11. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Gdzie, stop jak ? A GDZIE MOJA ZALEGLA WYPLATA ZA POPRZEDNI MIESIAC? CO TO MA ZNACZYC!?! TAK BYC NIE MOZE!!! JA PROTESTUJE!!!

12. livingfear

livingfear Guest

Teraz, to już mi na życiu nie zależy.

13. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    papa, sznur pętla i sru na dół...

nie sru tylko frruuuu:D /m4rcin

14. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Jakby co to był prima aprilis ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum