1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboxi słaba prędkość

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Joma97, Kwiecień 29, 2014.

1. Joma97

Joma97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!!!
    Mam jeden problem otoż gdy w FSD chce pobrać jakąś aktualizacje do gry prędkość pobierania wynosi max 260Kb/s. Posiadam internet z multi medii 12Mb/s. Próbowałem poprzez Wi-Fi i sieciówke. Co może być tego przyczyną? Czy po prostu karta sieciowa w xboxie ma taka przepustowość?
    Z góry dzięki za pomoc!!! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Po prostu z taką prędkością się pobierają aktualizacje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszystko zależy od serwera z którego są pobierane dane. Praktycznie nigdy nie będzie Ci pobierało z maksymalną przepustowością łącza.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum