1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XboxLive - problem na poczatku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arcadiush, Maj 5, 2012.

1. Arcadiush

Arcadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Witam
    Konsolę posiadam od roku, ale dopiero dzisiaj pierwszy raz podłączyłem ją do internetu.
    Przez ostatni rok zdążyłem już uzbierać trochę punktów na swoim konsolowym profilu i zagrać w kilkadziesiąt gier, a teraz chciałbym umieścić ten profil w internecie w usłudze XBox Live. Mój problem polega na tym, że w zeszłym roku utworzyłem sobie konto na Xbox live z poziomu komputera, a teraz chciałbym je połączyć z profilem konsolowym, jednak z tego co widzę, jedyna opcja jaka jest dostępna w menu konsoli to "Pobierz profil", która ściąga mi na konsolę tego pustego użytkownika bez żadnych osiągnięć, awatarów itp. Czy jest możliwe połączenie teraz mojego konta stworzonego poprzez komputer z tym profilem używanym na konsoli? Zależ mi na obecnym tagu gracza i zarejestrowanym do niego adresie e-mail. Z tego co się orientuję, to usunąć profilu z XBL też za bardzo się nie da...

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    A po co chcesz łączyć dwa profile ?? Podłącz po prostu ten profil z osiągnięciami do xbox live i sie zarejestruj i tyle. Wszytsko bd działać :))

4. Arcadiush

Arcadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Poradziłem sobie, udało się skasować profil xbox live poprzez stronę microsoft live.com.
    Temat można zamknąć :)

5. nikita_star

nikita_star Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomoc z xbox 360 live

mam problem z odłączeniem z xbox live. a mianowicie: konsola zostala podłączona do sieci przewodowej i chyba założone konto (piszę chyba, bo to jeden z domowników robił i teraz nie pamieta co namieszał), w każdym razie nikt prez xbox live nie grał, kabel został odłączony, ale zmieniło się zupełnie menu w konsoli( co właściwie nie jest problemem) i po zalogowaniu się i włączeniu każdej z gier wyskakuje komunikat, że nie można połączyć się z xbox live i czy ma testować połączenie. NIe chce grać przez xbox live, więc wciskam że nie, wtedy wyskakuje komunikat, że nie jestem zalogowana (pomimo wcześniejszego zalogowania), wciskam więc jeszcze raz mój profil i jeszcze raz wyskakuje okienko, że muszę się zalogować bądź zalogować bez zapamiętywania i tak w kółko, jestem zmuszona wybierać bez zapamiętywania, ale niestety codziennie zaczynam grę od nowa. Jak to cofnąć, nie wiem czy ma to coś wspólnego z xbox live. Proszę pomożcie, bo w ogóle się na tym nie znam.

Wczytywanie...

Poleć forum