1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboxlive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez msqPL, Listopad 18, 2009.

1. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam wiem że to żałosne ale jestem zupełnym nowicjuszem więc wybaczcie że o takie coś pytam na forum.
    Postanowiłem podłączyć neta do xboxa.
    Lecz zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać.
    Jeśli ktoś mógł by napisać jaki kabel potrzebuje lub coś i jak to wszystko zrobić był bym wdzięczny chodzi mi o instalacje lecz całą razem z podłączeniem . Internet mam neostrade jeśli to oczywiście coś pomoże. Z góry wielkie dzięki za pomoc i za to że się z tego nie śmiejecie pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    po 1 istnieje opcja SZUKAJ

po 2 zwykły kabel jak do lana, który miałeś w zestawie podpinasz do modemu/routera i do xboxa i masz neta w konsoli... proste

Wczytywanie...

Poleć forum