1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboxów wiele, który tani a dobry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomq, Wrzesień 17, 2010.

1. Tomq

Tomq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Pogoda na dworze taka jak widać, ponura, dołująca, deszczowa - dużo czasu spędzam w domu tak więc postanowiłem sobie kupić XBOX'a.
    Obserwując allegro, zauważyłem, że jest bardzo wiele rodzai tej konsoli, każdy sprzedawca pisze różne rzeczy o innych wersjach a w internecie też zdania są albo przestarzałe albo zaprzeczające same sobie...

Tak więc: planuję kupić xbox'a aby pograć sobie w CoD6 przez sieć / mam internet 1mb radiowy jednak o w miarę niskim pingu.

Którego XBOX'a kupić aby nie topiła mu się obudowa i aby oryginalnych gier nie porysował?
    Taki jest dobry?
    XBOX 360 ARCADE HDMI GWARANCJA TYLKO 489 `PLN (1225875398) - Aukcje internetowe Allegro

Koniecznie chce z HDMI.

Ostatnio czytałem artykuł, że na DVD nie mieszczą już się nowe gry i Microsoft chce dołączać do sprzedaży jakiś napęd BR... Proszę o jakieś wskazówki

Z góry dziękuję :)

Edit:
    Aby grać przez internet trzeba płacić coś??? Jaki jest najtańszy pakiet? Jest jakaś możliwość aby na oryginalnej grze grać przez internet i nie płacić abonamentu? :>

2. Lotnik421 Xbox One

3. miskiM

miskiM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołów
    wersje arkade są prze tanie czy slim czy nie ale bez dysku nie pogadasz sobie
    proponuje jaspera z 250 HDD teraz jest kosmicznie tani a i slim xboxa z dyskiem mozna znalesc za 958 zł

4. Tomq

Tomq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego bez dysku nie pogadam sobie? Jakbym miał za xbox'a dać więcej jak 600zł to chyba bym wolał już kasę do PS3 uzbierać.
    Już wyczytałem, że miesiąc grania na XBL kosztowałby mnie około 25zł więc to jeszcze by z przymrużeniem oka uszło... Co z tym arcade, nie pogram sobie jakoś sensownie na nim? Opisz to jakoś bo ja mam skromne pojęcie o tym :>

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    pograsz ale zawsze lepiej mieć ten dysk twardy ...
    choćby do :
    - dem
    - gier xbox live arcade
    - instalowania gier na dysk (wtedy cdrom nie pracuje i konsola cichutko chodzi)
    - teraz są problemy z halo reach zeby zagrać co-op, [plotka]więc wydaje mi się, że za rok, dwa do niektórych gier dysk twardy będzie niezbędny ...[\plotka]

6. maciekl15

maciekl15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pionki
    chodzi o to że bez dysku sobie bardzo nie pograsz bo nie miałbyś miejsca na:
    1. Zainstalowanie owego CoD 6 - żeby chodził płynniej i nie było długiego wczytywnia
    2. nie będziesz miał miejsca na żadne DLC do gier, jak również wersje demo
    3. dysk minimum 20gb starcza na sam początek na 2 góra 3 gry które mało zajmują.
    4. jeżeli zechciałbyś zagrać w jakieś gry z Xbox'a 1 to dysk niestety jest konieczny
    5. niektóre gry żeby pograć nawet przez sieć wymagają podpięcia oryginalnego dysku..

tak że odpowiedz sobie sam na to.
    a za 600zł "wychaczysz" na allegro całkiem dobre sprzęty, najlepiej kieruj się tym gdzie jest jeszcze gwarancja, zawsze to lepiej dopłacić kilka złoty i mieć gwarancje na sprzęt niż później żałować że się trochę poskąpiło pieniędzy i wzięło się chłam.

7. Tomq

Tomq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. loosers77

loosers77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola jest poserwisowa chyba, Service nr... gdyby była nowa pisałoby MFR?

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie bierz tego! na bialych konsolach nie ma czarnych naklejek z data nawet jak wracaja z serwisu! koles ewidentnie kreci. poza tym jest to gola konsola. jakbys mial dokupic pada i zasilacz to ci wyjdzie z 500zl a za to juz jaspera dorwiesz.

10. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a ja mam dla ciebie pomysł: UBIERZ OKULARSY I CZYTAJ FORUM. DOWIESZ SIE WIELE. BO PYTANIE: KTORY XBOX, ŻEBY MU SIE OBUDOWA NIE TOPIŁA TO MNIE ROZYEBAŁO:(

ALBO NIECH MOD KASUJE TEMATY TYPU: KTORY XBOX, JAKI NAJLEPSZY. BO TO SIE ROBI ŻAŁOSNE

Wczytywanie...

Poleć forum