1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboxowe imprezy, granie przez system link.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Lulu93, Luty 11, 2009.

1. Lulu93

Lulu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie, chciałem tu poruszyć 2 kwestie: czy organizujecie xboxowe imprezy - kilku kumpli, xbox, kilka padów, jedzenie, a główną atrakcją granie w jakieś gry w kilku na jednej konsoli. Ja z doświadczenia powiem wam ze ja i moi koledzy (a ze sam mam 2 pady + koledzy jeszce 2) to tak co tydzień, czasem 2 razy w tygodniu, takie granie sprawia ogromną przyjemność (ostanio gramy w lotr conquest i fife 09, kiedyś w fife street 3 i bejninig 2008). A wy często gracie tak z kumplami? Preferujecie jakies konkretne gry? Tyle w tej kwestii.
    Po drugie chciałem się zapytać czy ktoś w was miał okazje grac w jakieś gry przez system link? Jakie wrażeniania, czy to bylo jakie swieksze granie czy tylko 2 konsole spięte kablem? Ja wlasnie jutro ide kupic taki kabel (RJ 45 ze skretka) i mam zamiar pograc z kumplami na 4 w jakies interesujace gry rozwazam PGR 4 (mozna grac w 4 na 2 konsolach czyli kazy bedzie mial polowe ekranu) i Halo 3 (mozna przechodzic kampanie na 4, tez kazdy bedzie mial polowe ekranu). Czy ktos z was zna jakieś inne gry w które mogłbym pograc w 4 z kolegami przez system link po spieciu 2 konsol. Czy ktoś was gral w wiekszym gronie osob po spieciu np. 4 konsol ze soba (ja mam akurat 3 kumpli z konsolami ;p). Z tego co widze na tym forum to takie granie jest bardzo malo popularne, dlatego zastanawiam czym jest to spowodowane, z wlasnego doswiadczenia moge powidziec ze nawet granie w cod 4 czy 5 (super gry) przez xbox live wymięka przy graniu 4 osoby w conquesta, fife 09 czy chocby w bejning 2008, bo wrażenia jakie gwaratuje zabawa ramie w ramie (a raczej pad w pad) są niezapomniane. Dlatego zachęcam was wszystkich to takiej formy spedzania czasu przed xboxem.
    Pozdrawiam wszystkich party playerów Lulu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkrider

arkrider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sierpc
    do mnie kumpel przyszedł na noc to graliśmy w GoW'a 2 i głównie w PES'a, super sprawa ;)

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie ten dzial..to jest dzial dotyczacy sprzetu ..dzial ustawek na granie w sieci jest gdzie indziej.

Wczytywanie...

Poleć forum