1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox'owy problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RoomCays, Grudzień 30, 2011.

1. RoomCays

RoomCays Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam do Was pytanie, mianowicie: zakupiłem xbox'a przerobionego, ale gram w oryginałki, mam 1700G(to chyba mało istotne) jest to wersja konsoli ELITE z dyskiem 120mb. I teraz chciałbym podłączyć się do LIVE, wiem że dostane bana, jest możliwość tak jakby "odprzerobienia" konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Tak mozna wgrać oryginalny soft do napędu .Lecz nieraz zostają jakieś ślady przeróbki ale to juz ryzyko.

4. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    1. 120gb jak już : D
    2. O ile masz przerobione oprogramowanie napędu zawsze istnieje możliwość wgrania oryginalnego oprogramowania. Lecz jak powiedział przedmówca ryzyko już zawsze pozostanie.

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    jakie ślady przeróbki boże... słuchaj, jeżeli nie masz flagi, cofasz przeróbkę i witamy w xbl. Jest 99% szans że cie nie zbanują (1% - nie wiadomo co m$ trzyma w rękawie). Jednak pytanie - czy masz flagę? Ty grałeś tylko na oryginałach więc nie musisz się martwić o to, lecz jeżeli poprzedni użytkownik wbił się na xbl z przeróbką, albo sflagował konsole grą z ap 2.5 to cofnięcie przeróbki może nic nie dać.
    Najlepiej to się spytaj poprzedniego użytkownika
    1. Czy wchodził na xbl z przeróbką?
    2. czy grał w gry z ap 2.5 i wywaliło go do menu (chociażby raz)?
    Jeżeli na któreś z pytań odpowiedź brzmi 'tak' - masz problem.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie przejmuj się "ryzykiem". Ślad może i jakiś zostaje, ale nie spotkałem się z osobą, która po wgraniu oryginalnego firmware dostała bana.

Wczytywanie...

Poleć forum