1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xboxy - zywotnosc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gonadotropin, Marzec 6, 2012.

1. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czy to prawda ze xboxy po jakims czasie przestaja działac po prostu? nie wiem czy inwestowac w xboxa, czy dokupic sobie do kompa płyte głowna+karte+procesor dla gier... bo jesli ma pasc po roku to lepiej w kompa inwestować:sorrow: chodzi mi glownie o xboxa 360 arcade fat

2. Lotnik421 Xbox One

3. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Zależy na jakiego "trafisz" , ja miałem jednego to padł mu po miesiącu laser :/ ... Teraz mam drugiego od 1,5 roku i wszystko jest OK :). Teraz wszystko zależy od Twojego wyboru :>
    Osobiście polecam Ci xbox'a :} . Radze również instalować gry na dysku jak coś .

4. knochos

knochos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Maków Mazowiecki
    To zależy od płyty głównej w nim umieszczonej. .pierwsze xboxy były starsznie ułomne i często się psuły, praktycznie na amen - mowa o RROD. .starsznie się przegrzewały co powodowało "zimne luty", chyba. .jakoś tak :)
    Ale M$ naprawił to i dzisiejsze x'klocki są już praktycznie nie awaryjne jeśli chodzi o występowanie RROD. Płyta główna o nazwie Jasper zapoczątkowała tą nieawaryjność, ale to i tak zależy w szczególności czy on Ci będzie długo żył czy nie od Ciebie ;] trzeba dbać o to co się ma ;]

5. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no ale sam laser chyba nie jest aż tak drogi? chodzi mi o całą konsole, czyli płyta główna/procesor nie wiem co tam jest na 100% w srodku ale to chyba ogolnie zblizone budową do kompa? a kompy jakos sie tak nie psują (podzespoły)?

6. gonadotropin

gonadotropin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aha i skad wiedziec jaka plyta glowna :D? jest to xbox 360 arcade chyba z 2009.

7. knochos

knochos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Maków Mazowiecki
    No Jaspery były wbudowywane do konsol od bodajże 2008-2009 roku :) sprawdzić można właśnie po dacie. .bądź zajrzeć do wnętrza. .ale wydaje mi się że ten powinien miec Jaspera.

8. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Kto Ci da zajrzeć do wnętrza w sklepie ?? :) Ogólnie mało osób skarży się na x'a . Więc coś musi w tym być :)

9. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

10. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Chciałeś napisac ze mało osób już sie skarzy na x :) bo padło 99% zephyrów i xenonów i z połowa falconów.

11. GamePlay

GamePlay Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Skarżysko
    Oj tam oj tam :>

12. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
  13. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tym że padło 99% zephyrów to nie przesadzaj,kolega ma do dzisiaj i działa. :) Jeżeli nie chcesz bluźnić po miesiacu to tylko jasper Co do falconów to też solidny sprzęt,tutaj co do 50% sie zgodzę ,sam mam od listopada,nigdy nie naprawiany,ostatni wypust,koniec 2008r,gram po 3h dziennie,nawet się zbytnio nie grzeje. :)

14. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli dzisiaj chcesz brać xbox`a to bierz, z płytą główną Jasper, albo jak masz troche więcej kasy to odrazu Slima, te konsole są najbardziej bezproblemowe. Co do Falcona to zależy na jaką płytę główną trafisz.

15. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie o to mi chodziło,90% falconów na aukcjach allegro,gdzie sprzedają po kilkadziesiąt nawet sztuk to szroty. Teraz slim 4gb kosztuje prawie tyle samo co jasper . Miałem też slima 6 miesięcy, tam 6h dziennie to była norma,grałem na zmiane z bratem.Sam bym sprzedał falcona i kupił coś nowszego,ale nie widze w tym sensu,solidna sztuka,ale przeszłość wyrobiła jej opinie i nie opłaca mi sie opchnąć ją za 350zł,wole trzymać do czasu aż padnie - w oczekiwaniu na next geny.

16. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Moj xenon tez jeszcze zyje wprawdzie miał trzy wizyty na piecyku :) i hot airka na główke ale wciaż ciągnie.Co do awaryjnosci to z tego co mówił kiedys Juchy najbezpieczniejsze są Jasperki dobra technologia i w razie nieszczęścia pełne zaplecze części serwisowych.

17. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Ja mam długo konsolę i jeszcze nie miałem problemów ( dzięki Bogu ) :)

18. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    natomiast mój Falcon zakupiony w 2007r. (pierwsze egzemplarze) działał do grudnia ubiegłego roku. Wygrzany wymienione pasty i śmiga do dziś (chcę sprawdzić ile jeszcze wytrzyma)
    PS
    Ale w domku też jest Slimka :) - jakoś nie mógłbym żyć jak bym nie miał działającego X-pudełka :D

19. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja polecam slima nowego 4gb na allegro dostanie się już za 700zł ,super sprzęt

20. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Ja mialem konsole 3 lata z czego przez rok gralem z plyt bo nie mialem dysku a pozniej dokupilem i gralem 2 lata az padl laser wymienielem koszt laseru 50zl i konsola chodzi dalej tylko ze u innego wlasciciela. A w kompa nie masz co inwestowac

21. redions

redions Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moj Falcon smiga bez zarzutu . Tyle ze jest 2010 roku to jeszcze nie zajechany . A z dlaczego z 2010 r ? to dluga historia ;P . Ale np qumpel tez ma wlasnie 2010 rok falcona (znowu dziwna historia) arcade i ma juz go wlasnie 2 lata trzyma w ciasnej sciance chodzi po 8 godz dziennie i smiga do dzis ;D . To jest loteria ze tak powiem ;>

Wczytywanie...

Poleć forum