1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboź który Stary + vkinect czy nowy slim z kinectem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebus86, Grudzień 28, 2010.

1. sebus86

sebus86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim chciałem was zapytać jako użytkowników którą konsolkę kupić bo w sumie nie mam już pojęcia im więcej czytam tym różne myśli przychodzą do głowy. Więc może po kolei:

Zamierzam grać raczej single player nie potrzebny mi mulitplayer
    Dużo fajnych tytułów
    Najlepiej jakby dała się prerobić wiem że jeszce nie ma przeróbki do slim ale pewnie niedługo wyjdzie
    Kinect grałem w saturnie naprawdę fajnie to działa

Więc czy lepiej kupić starego i dotego kinect czy już nowego i poczekać na przeróbke?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    "stary" xbox + kinect a slim z kinectem wyjdzie podobnie. ja bym kupil nowego slima 250gb z kinectem, na allegro znajdziesz za ok. 1500zl. jakbys kupowal pierwsza wersje xboxa 360 z dyskiem za ok 900zl i do tego kinect za 700 wyjdzie ci nawet drozej a do tego masz nowsza wersje z wbudowanym wi-fi ktore do starszej wersji trzeba dokupic i kosztuje z 200zl.

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. cysio999222

cysio999222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja bym polecał slim ponieważ jest zrobiony w nowej technologi po zatym pobiera mniej pradu

6. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    polecam ci slima- wyjdzie taniej

Wczytywanie...

Poleć forum