Xbr 7371 kilka pytań

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nowszą wersję freestyle ? Znalazłem w necie v1.2 lecz idzie ją odpalić tylko poprzez inny program np xex , nie widać go w bibliotece .
Żuć linkiem do v1.2 :DD
 

MaryGave

Banned
Użytkownik
Na Xbins jest
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
po zainstalowaniu freestyle dash v1.10 hdd po wgraniu gry jest widoczna w bibliotece gier. A jak przejdę do freestyle dash i przechodzę do pocji wyboru gry to po prawej stronie nie mam zdjęc z gry ani oprawek;) Można na to jakoś zaradzić?
 

virusek

Użytkownik
Użytkownik
Programem FSD Indexer. Albo przez FTP albo przez USB łączysz się z dyskiem i automatycznie Ci pobiera. Pamiętaj tylko żeby za każdym razem dawać SAVE XML bo tak to Ci nie będzie pamiętał
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeszcze jedno pytanie. Wyczytałem gdzieś ,że samo sprawdzenie poprawności połączenia z netem grozi banem bo konsola łączy się z Xbl. Czy jak przez przypadek konsola połączy się z netem mając XBR to czy jakoś może nieodwracalnie uszkodzić tą przeróbkę. Czy tylko wyskoczy tekst ,że Xbl zab lokowany i tyle?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
nic ci nie uszkodzi ale jakby co to mozesz zablokowac xbl w ustawieniach kontroli rodzicielskiej
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Programem FSD Indexer. Albo przez FTP albo przez USB łączysz się z dyskiem i automatycznie Ci pobiera. Pamiętaj tylko żeby za każdym razem dawać SAVE XML bo tak to Ci nie będzie pamiętał
Niestety nie mogę poradzić sbie z tym. Łącze się total comanderem z dyskiem konsoli ale oprawki się nie pobierają. Przydał by się toturialek ;)

słyszałem ,że jak się włacza konsole to można gdzieś ustawić automatyczne botowanie do Freestyle dash, ściągłem nawet taką paczkę "launch" są w niej dwa pliki: config.ini i default.xex. Gdzie mam je wsadzić?
 

virusek

Użytkownik
Użytkownik
Nie musisz łączyć się z Total Commanderem. Uruchamiasz program http://img24.imagevenue.com/img.php?image=99606_1_122_63lo.JPG

Ustawiasz po swojemu IP i tam gdzie masz gry. Pamiętaj, że musisz mieć włączony Freestyle Dasha albo XeXMenu. Później tylko zostanie dociągnięcie do gier okładek i screenów. Poprzez Get Data For All Games i na koniec Save Content XML
http://img121.imagevenue.com/img.php?image=99617_2_122_397lo.JPG
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jak zrobić aby konsola startowała z Freestyle Dashbord?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
uzyj tego Sendspace.pl - Darmowy hosting plików

w pliku launch.ini edytujesz ścieżke gdzie masz freestyle u siebie
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
uzyj tego Sendspace.pl - Darmowy hosting plików

w pliku launch.ini edytujesz ścieżke gdzie masz freestyle u siebie
Nie ogarniam tego :(

freestyle mam w hdd1:\apps\freestyle\freestyledash.xex

ściągłem te pliczki ale niestety nie kumam gdzie je powklejać.
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
co jest panowie? Nikt nie wie ;)?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
co jest panowie? Nikt nie wie ;)?


W launch.ini ustawiasz ścieżkę do swojego freestyle. Pliki launch.ini i launch.xex dajesz na root hdd1.

W folderze xbr patches masz patche do różnych wersji płyt gł. Wybierasz swoją zmieniasz nazwę na update.bin i wgrywasz za pomocą programu flash360. Wszystko masz opisane w readme.
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W launch.ini ustawiasz ścieżkę do swojego freestyle. Pliki launch.ini i launch.xex dajesz na root hdd1.

W folderze xbr patches masz patche do różnych wersji płyt gł. Wybierasz swoją zmieniasz nazwę na update.bin i wgrywasz za pomocą programu flash360. Wszystko masz opisane w readme.
No i dokładnie tak robie. Na koniec wyskakuje mi komunikat Writing block 65 addr 194000 Finished.

A konsola jak nie startowała z Freestyle dash tak nie startuje.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
w launch.ini dobrze wpisałeś? jest tak

LHdd:\Freestyle\FreestyleDash.xex;


w twoim przypadku ma byc tak

LHdd:\apps\Freestyle\FreestyleDash.xex;


po flashu konsola powinna sie zresetowac i załadowac już freestyle


Gdyby nadal nie działało (choc powinno) to przerzuć folder freestyle na root dysku i nic nie zmieniaj w oryginalnym launch.ini
 

Kak-tus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdyby nadal nie działało (choc powinno) to przerzuć folder freestyle na root dysku i nic nie zmieniaj w oryginalnym launch.ini
Dopiero to pomogło. Wielkie dzięki
 

berbecios

Świeżak
Świeżak
Mógłby ktoś opisać krok po kroku jak trzeba wrzucać gry by chodziły bez płyty. Zamierzam kopić xbox z jtag i xbr ale nic narazie nie wiem jak to obsługiwać? Pomocy koledzy hehe
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
najlepiej wedlug mnie konwertowac je proigramem iso2god, a potem folder który otrzymasz skopiowac na HDD do folderu Content\0000000000000000. Skopiowac mozesz przez ftp lub z np z pena.
 

Do góry Bottom