1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBR -> FreeBoot

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gumis1985, Maj 12, 2011.

1. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Witam, mam do specjalistów takie drobne pytanie. Mam x360 z XBR'em, jednak chcę teraz wgrać FreeBoota... i teraz mam problem bo nie dostałem na płycie żadnej jak kupiłem X'a obrazu nandu ani CPU Key'a ani nic innego.. jak teraz dokonać updateu, bo mając te dane mógł bym spokojnie z poziomu konsoli zrobic update z XBR -> FreeBoot. Czy moze mi ktoś pomóc jak teraz mam postąpić?

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    A masz wgrany XeLL? Uruchom konsole ejectem. Jak masz CPU Key i zrzut nandu (który możesz zrobić Flash360 - z poziomu konsoli), a potem jakimś automatem od zrobić nowego freeboota i wgrać go również Flash360.
    Co prawda nie miałem nigdy XBR, ale to wydaje się logiczne. Jeśli nie masz XeLLa to można by spróbować XellLaunchem.

Wczytywanie...

Poleć forum