1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBR i aktualizacja z płyty!!

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Turpat, Kwiecień 9, 2010.

1. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam problem. Ściągnałem dodatek do falloputa. chciałem go zainstalowac normalnie, ale program instalacyjny każ emi zainstalowac jakaś aktualizacj3e. I teraz niewiem zy to jest aktualziaja do gry czy do konsoli. jezeli do konsoli to strace XBR, a jeżeli do gry to dobrze bo wtedy uda mi się zaistalowac dodatek. POMOCY!
    Konsola taka jak w opisie
    Czy to jest aktualizacja kosnoli czy gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pewnie do gry. Na tej płycie masz katalog content który możesz zgrać ręcznie tak samo z updatem do gry. Jeżeli nawet jest to update dasha to dogra ci tylko avatary. Masz avatary ?

4. ZigUS

ZigUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    włóż płytke z tym dodatkiem do pc i ją otówóż jeśli będziesz maiał na niej katalog: $SystemUpdate - to znaczy, żę zaktualizuje ci się Dashboard !! czyli konsola - ja bym nie ryzykował. Mam nadzieje, ze pomogłem

P.S. gdybym miał XBR to bym wszystko wgrywał przez LANa :)...,,,, .. nie szkoda ci płyt ???

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma aktualizacji dasha powyżej 8955 w żadnej grze na dzień dzisiejszy.

6. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Czyli co mam zrobić? Zawsze wgrywam cokolwiek przez FTP. Zgrywając folder do content i potem uruchamiając gre pojawia się wczytywanie dodatkowej zawartości. Czyli fallout zauważył to, ale nie chce się aktywowac ta misja z radiem, czyli tak jakbym nie miał dodatku. Dla testu skasowałem do DLC z Xboxa i włączyłem fallouta. Pojawił się napis, że DLC jest niedostępne i niektóre rzeczy w grze moga być niedostępne. Więc niewiem co robić.

Jest SYSTEMUPDATE w extractowanym iso z dodatkami.

7. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wrzuc najnowszy update GRY, wtedy dlc będzie działać.

8. Turpat

Turpat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    A jak to zrobić?

9. mataman

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jest temat na forum. Sciagasz najnowszy update i wrzucasz go fo folderu cache.

Wczytywanie...

Poleć forum