1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBReboot pare pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ninioo, Maj 20, 2010.

1. ninioo

ninioo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kilka dni temu zabralem sie za mojego iksa ze starym kernelem, przylutowalem jtag, wgralem xbreboota( łącznie z key vaultem i configiem, dogralem xex menu, wszystko ok, odpala sie mam xex menu, do tego mam hdd 20 gb z moimi saveami itp, oraz dodatkowy 40 gb sformatowany pod hsc+ (format mac) wrzucilem na niego w katalog games 2 katalogi z grami mass efect 2 i godfather 2, obydwa w postaci iso z plikami dvd , niestety gdy wybieram explore games nic mi nie wyswietla, czy ktos moze wie co zrobilem zle, ze nie moge uruchomic tych obtrazow przez xex menu? czy moze gotowe obrazy jakos tzreba przerobic zeby xex menu je widzial, chodzi mi o odpalanie gier bez uzycia napedu dvd z zewnetrznego dysku, dziekuje za okazana pomoc, pozdrawiam serdecznie, Bartek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wypakuj obrazy programem xbox image browser i dopiero taki folder z gra wrzuc do games.

4. ninioo

ninioo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypakowalem cala zawartosc (po kolei plik po pliku) w 1 katalog(testowalem na godfatherze(1plyta)) wrzucilem w osobny katalog zwany god
    czyli lokacja /games/god i dalej nie widzi kompletnie nic nawet dysku zewnetrznego ktory jest podpiety, widzi mi wszystko z hdd oryginalnego od xboxa. ale nie zewnetrzny(tak sie dzieje w xex menu) bo "zwykly" dash widzi katalogi (np jak wejde) w muzyke to widzi dysk i i katalogi tylko dlaczego nie w xex menu? mozliwe ze przez to ze nie zainstalowalem xell?, tylko od razu(po wyciagnieciu key vault i config) xbreebot? zglupialem panowie:) pomocy

ps ma moze ktos tutorial do uzywania xex menu? ewentualnie do jakiesj innej aplikacji do odpalania gier bez plyty chyba latwiej mi lutowac i wgrywac nand niz tego uzywac hehehe

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    I tak na przyszłość. Jaj już zaladujesz obraz do tego programu to w lewym okienku klikasz prawym przyciskiem myszy na nazwie obrazu i "extract to" wybierasz lokacje i wypakowywuje się cała gra odrazu.

7. ninioo

ninioo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok mam freestyle dash, odpalilem, znalazl godfathera w katalogu god w momencie jak probuje odpalic godfathera(na zewnetrznym dysku) wywala mi ze nie mozna odpalic gry i ze mam ja pobrac znow, identyczna sytuacja z forza motorsport 3 , tyle ze tym razem po przerobieniu nxe2god na orginalnym hdd xboxa jest to samo, jakies sugestie? ps podziekuje to oczywiste:) nawet jesli tego problemu nie rozwiazemy, chociaz mam nadzieje ze damy rade:)

8. ninioo

ninioo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zainstalowalem gear of wars(gra z 2006?) z oryginalu, przerobilem nxe2god i ciagle to samo, komunikat ze nie mozna uruchomic gry skoro tytul stary to chyba nie chodzi o jakis update, mozliwe ze pprzyczyna jest to ze mam xbr w wersji 1? pomooocy, ja juz nie mam koncepcji co moglem zrobic zle ze tak sie dzieje
    edytka:
    no ludzie pomocy, nie wierze ze jestem 1wszy z tym problemem, co zrobilem zle ze nie moge odpalic zadnej gry? mnie to juz przerasta a wiem ze sa bardziej doswiadczeni uzytkownicy xbr

Wczytywanie...

Poleć forum