1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbslink brak serwerow do grania black ops 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Filemon666, Listopad 5, 2012.

1. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Gra juz ktos w black ops 2 na xbslink ? ja polaczylem sie na komputerze do pokoju graczy (ok 60ludzi) ale na konsoli mi wyskakuje ze sa dwa serwery tylko i po jednym uzytkowniku tylko i gdy probuje dolaczyc to wyskakuje blad :/
    Co to jest ten ping path ?? mam to zainstalowac na pc czy co ? mam najnowszy FSD, i program xbslink.
    dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ping patcha nie zainstalujesz bo musisz mieć DL wyłączony inaczej gra się zatnie.
    Poczytaj dział RGH tam jest temat o problemie DL.

4. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Również mam podobny problem, tyle, że żadnych serwerów nie widze. Bez RGH

Wczytywanie...