1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbuc Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez asasinek, Grudzień 13, 2013.

1. asasinek

asasinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż chce aktualizować Diablo 3, ściągnąłem xbuc i podczas instalowania wyskakuje mi weryfikowanie wymagań aplikacji i nagle błąd że nie można uruchomić aplikacji. Aplikacja jest niewłaściwie sformatowana. Proszę o szybką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli masz RGH i chcesz wgrać najnowsze TU (3) to:
    1. Ściagnij TU 3 zgodne z twoim Media ID gry (sprawdzisz je po odpaleniu gry i naciśnięciu GUIDE na padzie - w prawym dolnym rogu będziesz miał MID: tutaj media id)
    2. Wrzuć je na dysk konsoli do katalogu "Cache".

4. asasinek

asasinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rgh nie mam ;/ RGH potrzebne żeby zobaczyć mid w prawym dolnym rogu? bo jak odpalam Diablo i klikam guide to nic tam nie ma.. A diablo nagrywał mi kumpel więc też nawet nie mam jak przepuścić przez abgx, żeby sprawdzić mid..

Wczytywanie...

Poleć forum