1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbuc sync jak korzystac?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swir53, Wrzesień 6, 2013.

1. swir53

swir53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam chcialem sobie dograc title update do diablo ale pech chcial ze aktualizacja nie zalicza sie do tych latwiejszych ktore wgrywalem przez total comandera tylko ta trudniejsza ktora ponoc sie wgrywa do cache ale ani raz mi sie to jeszce nie udalo przy zadnej z gier ;( sciagnalem program xbuc ktory podobno aktualizuje gry jednym kliknieciem ale nie moge go polaczyc z konsola nie wiem jak a na necdie jak szukalem to nie ma nigdzie nic

prosze o pomoc w doinstalowaniu aktualizacji do diablo bardzo chetnie stestowalbym wtedy system link

konola rgh slim 4gb pamieci

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Na Xbuc musisz się zarejerstrować wtedy się logujesz , szukasz update'a którego chcesz wgrać i tam na końcu prawej stronie obok download itp masz opcje install with XBUC sync klikasz w to ściągnie Ci się program xbuc który zawoła takiego kodu który możesz znaleźć po wejściu na swój profil na xbuc.net w prawym rogu tam masz takiego ludka i na niego klikasz i tam jesteś przepisujesz kod i program będzie gotowy do użytkowania.Teraz tylko musisz włożyc swój pendrive i update się wgra potem podłączasz do xboxa i grasz :)

4. swir53

swir53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    klucz wygenerowalem zarejestrowalem sie pozycze pendriva wieczorem to stestuje czy wykryje mi pena (ma byc sformatowany przez xboxa)?
    Bo ogolnie przy wlaczeniu programu pokazuje sie okienko INSTERT YOUR XBOX 360 STORAGE DEVICE TO BEGIN... to pewnie dlatego ze pendriva nie ma ?:)dzieki za pomoc jak mozesz podaj gg to zagadam wieczorem jakbym mial problem :)

5. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Powinien być sformatowany , tak gdy ten komunikat się pojawia wtedy podłącz pendrive'a.Wysłałem Ci pw z gg jakbyś miał jakieś pytania jeszcze to pisz śmiało :)

Wczytywanie...

Poleć forum