1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xctractor v2, vampire +rebulid boards do Litka v1 74850c

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hayate24, Wrzesień 1, 2010.

1. hayate24

hayate24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam właśnie kupiłem xtractora z w.w zestawem. Niestety napęd z mojego x360 to liteon 74850c. Czytałem trochę w tym temacie ale mam jeszcze parę pytań:
    1 czy do flashu mojego napędu będę potrzebował jeszcze spear czy wykonam go przy pomocy samego zestawu?
    2 w blaszaku mam płytę asusa p5vd2-mx z kontrolerem via vt 8237a nada się to do flasha?
    z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    1. Jezeli ten rebuild board, ktory posiadasz wyglada tak: link ...

... to potrzebujesz oryginalny spear'a od Maximus'a/Ck3 probe v2/wlasnorecznie zrobiony spear bo vampire & ten rebuild kit to sprzęt do przerobki napedu metodą cięcia ścieżek (MRA). Mozesz oczywiscie przeobic swoj napęd tą metodą, ale chyba mija sie z celem wykonywanie lutów jak nie ma takiej potrzeby.

Przy czym gdybys zdecydowal sie na zakup spear'a to polecilbym Ci z tych dwóch ck3 probe - ma funkcje vampire'a (do lieonów v3) i spear'a (v1) w jednym, jest tansze i latwiej dostepne.

2. tak

4. hayate24

hayate24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie o taką płytkę chodzi w sumie jeszcze czekam na paczuszkę:) to o ile dobrze zrozumiałem to ten zestawik służy do przeróbki liteonów v3 gdzie trzeba ciąć ścieżki a żeby bez bólu przerobić mojego dziada i inne serii 7xxxx to potrzebuje speara.. w sumie to myślę żeby samemu speara zrobić tylko niestety nie wiem jak z podłączeniem bo nie mam com w blaszaku:/ chyba że jakoś do extraxtora?

Wczytywanie...

Poleć forum