1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XDG3 na RGH brak ISO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konstantyno110, Sierpień 13, 2015.

1. konstantyno110

konstantyno110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam grę Forza Motorsport 4 Racing GOTY w formacie [XDG3} w katalogu znajdują się 2 podkatalogi - DVD1 i DVD 2. W każdym z tych podkatalogów mieszczą się takie pliki
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7582b99a68ba9e7a.html

Jak zrobić aby działo to na RGH ? ISO2god można przerobić jak jest obraz płyty a nie jak tyle plików. Chyba że się nie da ? Szukam odpowiedzi ale nie znalazłem od ponad 3 godzin

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wejdź w ,,Opcję Folderów,, i na liście zaznacz pokazywanie rozszerzeń. Jak masz już to włączone to w plikach odnajdź plik startowy nazwa pliku.rar kliknij na nim PPM WinRar i wypakuj.

Opcję Folderów - W byle jakim katalogu na wstążce albo w panelu sterownia.

konstantyno110 lubi to.
  5. konstantyno110

konstantyno110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki Panowie wypakowałem 1 DVD i zrobił się obraz ISO. Nie wiem czemu na to wcześniej nie wpadłem może przez to że nie wszystkie pliki w tym podfolderze były z rozszerzeniem .rar Dziękuje jeszcze raz za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum