1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xDrive z napędem Samsung na konsoli z LITE-ON

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Patrox, Kwiecień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Patrox

Patrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zamierzam zainwestować w rzeczony xDrive (czyli zewnętrzny napęd do XBOX 360
    który pozwala na uruchamianie gier, ogólnie działa identycznie jak ten w konsoli).
    Tyle że mam problem bo nurtuje mnie jedno pytanie.
    Czy na konsoli z oryginalnym napędem LITE-ON (przerobiony) będę mógł podłączyć za pomocą
    xDrive napęd SAMSUNG ?
    Posiadam dasha w wersji 2.0.12625.0.
    Chce mianowicie aby ten napęd w konsoli (LITE-ON z przywróconym oryginalnym softem)
    był przeznaczony do oryginalnych gier i do XBL a ten zewnętrzny (xDrive z przerobionym SAMSUNGIEM
    na pokładzie) był do gry offline i do kopi zapasowych.
    Dlaczego napęd SAMSUNG ? Z tego powodu że nie wspiera AP25 a po ostatnich doniesieniach

http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/nowy-beta-dash-2-0-13141-0-blokuje-kopie-bez-ap25-88791.html

Obawiam się że bym musiał się pożegnać z moimi grami.
    A po drugie będę spokojny wiedząc że mogę grać na XBL i na kopiach bez konsekwencji (teoretycznie :D)
    Najlepiej żeby wypowiedziała się na ten tema osoba która ma jakieś doświadczenie
    lub posiada przeróbkę xDrive, w zasadzie każda przydatna informacja będzie mile widziana.

Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patrox

Patrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukałem trochę w sieci i znalazłem parę informacji o moim problemie :

Can I use a Samsung MS28 Drive for my xdrive external when I have Lite-on internal? - Team Xecuter

Cytuje:
    Odpowiedz jest jednoznaczna mogę użyć jako zewnętrznego napędu w modyfikacji xDrive
    modelu SAMSUNG jeśli nie zamierzam posiadać LT+, które w tym napędzie mi sie nie przyda
    bo i tak nie nie ma wersji LT+ pod Samsunga bo nie wspiera on zabezpieczenia AP25
    pozostaje mi wgrać iXtreme. I tu powstaje pytanie czy jeśli zrobię spoofa napędu Samsung
    na LT 1.0 będzie działac taka kombinajca ? Czy będę musiał skorzystać z innej wersji iXtreme ?

Przypominam tylko że oryginalnie posiadam LITE-ON w konsoli i czy wtedy Samsung będzie czytał mi gry ?

Udało mi się znaleźć odpowiedz:

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/spoof-lt-plus-dziwny-problem-75179.html

Cytuje:
    Więc pozostaje zwykły LT 1.0 , gdzie spoof Samsunga jest możliwy ...
    Nadal czekam na opowiedz czy taka kombinacja będzie na pewno działać ...

Czyli oryginalny napęd LITE-ON (z oryginalnym softem) do XBL a
    zew. napęd (xDrive) z spoofem samsung (LT 1.0), czy przede wszystkim gry z AP25
    będą chodzić bez przeszkód skoro nie wspiera on tego zabezpieczenia czy źle myślę
    i to zależy od płyty głównej ixa przy Ap25 i nie pójdzie mi tak bo zobaczy że spoof napędu
    samsung i nie uruchomi żadnej gry ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum