1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XDVDMulleter

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZenStone, Listopad 1, 2010.

1. ZenStone

ZenStone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam pewne pytanie gdyz , chcialem obnizyc wave w fable III tylko ze problem w tym ze nie mam na kompie zadnej gry z obrazem wave 2 , jak cos to na plytce ale nie wiem jak zgrac ten obraz zeby pozniej moc wyciagnac PFI itd . Jesli nie mozna zgrac obrazu z plytki , jest mozliwe sciagniecie jakos tych partow ktore sa potrzebne do obnizenia wave ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    mulleter to przeterminowany program do zmiany wave.
    Użyj Xbox 360 wave patcher'a tam już wavy są zaimpletowane w program wystarczy wybrać iso i kliknąc na który wave chcesz przerobić

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    x360 waves patcher 1.2.2 wersja, sam pobiera ze swojego serwera dane potrzebne do obniżenia wave, plus w ciągu minuty sam poprawia obraz na niższy, wybrany przez ciebie wave... Polecam :)

5. ZenStone

ZenStone Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok , dzieki !!!! Uzyje tego x360 waves patchera !!!
    Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum