1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XDVDMulleterBeta10.2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez AuSeR, Styczeń 16, 2009.

1. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Juz 2 raz sciagam z innego zrodla i zawsze pisze mi cos takiego Aplickacja nie została waściwie zainicjowana(0xc0000135),Kliknij przycisk OK aby zakończyć aplikację.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pieciaq

pieciaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwne ja nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Jaki masz system? Może są jakieś problemy, chociaż ja osobiście mam Vistę i nie miałem problemów z działaniem. Na XP tym samym też nie powinno się nic dziać.

Poniżej zamieszczam mój upload XDVDMulletera w wersji 9.7 i 10.2 w jednej paczce, oba na 10% działają. Sprawdź bo może trafiłeś na jakąś wersje z uszkodzonym pliczkiem :)

Kod:
    http://www.speedyshare.com/136972615.html

4. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    .NET Framework [czy coś takiego] pobierz :]

5. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Tak to Net frameworkd dzieki chlopaki :)

Poleć forum