1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xecuter xbox 360 przerobka flash zrob to sam

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez E1N1O1, Styczeń 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. E1N1O1

E1N1O1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nakło nad Notecią
    Nie mogłem się powstrzymać :D bu hahha
    rozbawiał mnie aukcja ,,Xecuter Xbox 360 przeróbka flash zrób to sam''
    Xecuter Xbox 360 przeróbka flash zrób to sam (1396823211) - Aukcje internetowe Allegro
    spójrzcie na zdjęcia tego sprzętu

za 189zł nie mogłem się powstrzymać on to nazywa Connectivity Kit v3

ludzie nie dajcie się nabrać, za kilka złotych kumpel lub koleś w sklepie elektronicznym mający kiedyś lutownice w ręku wam zrobi te ,,narzędzia'', a schematów, tutoriali, dowiecie się na forum. Używając opcji szukaj!!

na prośbę dołączę linki jak ktoś nie ,,potrafi'' znaleźć, ponieważ to mnie już w kurza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    No ale po co piszesz taki syf nikt nie jest na tyle glupi zeby kupic odrazu rzecz a pozniej pytac, pozatym przerobki byle kto sie nie lapie. I dac takiego trolla na forum -.-'

4. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Temat kompletnie niepotrzebny...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.