1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xecuter xDrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dlugin2, Luty 14, 2010.

1. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Co myślicie o tym? To chyba rozwiązuje problem wszystkich którzy maja dylemat przerabiać nie przerabiać Xecuter xDrive 360 - ModTraders.co.uk

2. Lotnik421 Xbox One

3. burgerking

burgerking Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    JG
    no spoko pomysł tylko ciekawe czy przez ten naped tez mozna dostac bana musialby ktos to potwierdzic

4. Dlugin2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Wewnętrzny jest do grania on line, zewnętrzny do piratów czyli do gierek w które nie będzie się grało na XBL.

5. tyra96

tyra96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błaszki
    A da się taki przerobić ?
    Mogę się mylić ale konsola chyba zapamiętuje ze się na niej grało w piraty więc chyba jest ryzyko bana

6. Dlugin2

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    O to właśnie chodzi. Przerabiasz zewnętrzny a wewnętrzny zostaje nietknięty. Jest tam taki przełącznik za pomocą którego wybierasz z którego napędu będziesz korzystał. Czyli do XBL używasz wewnętrznego do "kopii zapasowych" zewnętrznego.

7. xONx

xONx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry za odkopanie :) . Czy sprawdzał ktoś to urządzenie: Zestaw xDrive Xecuter ?

Interesuje się zakupem tego sprzętu, ale obawiam się tzw "oznaczenie do bana". Przy ewentualnym graniu w kopie zapasowe internet od konsoli byłby całkowicie odłączony. A przy graniu w oryginały i LIVE napęd w kieszeni byłby całkowicie odłączony od konsoli i nie miałby fizycznego połączenia.

Napęd w konsoli --> firmware nie ruszane
    Napęd w kieszeni --> najlepszy dostępny soft

8. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    opcja z Xdrive jak dla mnie rewelka, jeśli nie złapałeś do tej pory flagi to myśle że nie powinno być problemu. Problem może pojawić się przy spoofowaniu napędu, tzn. najlepiej by było aby oba napędy były takie sam czyli np. liteon v2, chociaż wydaje mi się że np. LT+ można wgrać też do spoofowanych napędów z rodziny liteon bez względu na model.

9. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    hmm, czy to się tak opłaca to nie wiem... sam xecuter w granicy zł, do tego doliczyć napęd np. liteon ok.150 zł, daje to w sumie zł, za ta cenę można spokojnie wychaczyć sama konsole bez padów i niczego na allegro, wiec wg mnie bardziej opłaca się kupić druga konsole do grania offline.

10. xONx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" . Tylko w takim przypadku jak napisałeś to trzeba przekładać kable (do TV i zasilania --> co najmniej) i do tego zgrać pady do konsoli od grania offline. I później powtórka żeby móc grać online. Mi by się nie chciało ciągle przełączać i przekładać. Właśnie dlatego z mojego punktu widzenia lepszy jest taki zestaw. Ale zależy co kto lubi.

11. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    szukałem kiedyś na xbox360.iso infa czy ktoś dostał ban'a przy takiej konfiguracji i nic nie znalazłem. także wydaje się to być bezpiecznym rozwiązaniem.

12. xONx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chociaż jest i trzecie wyjście. Można mieć konsolę z JTAG -iem. Ale wtedy bez możliwości grania online. Można też mieć dwie konsole, ale czy wtedy to nie będą koszta ....

Wczytywanie...

Poleć forum