1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xell czy Xellous

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kukiz, Sierpień 21, 2011.

1. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam
    Mam pytanie. Co mam wykorzystać do budowy freeboota. Czy Xell czy Xellous.
    Za pierwszym razem zrobiłem na xellous to przy wgrywaniu za pomocą LPT miałem rood.
    Za drugim razem jak zrobiłem na xell to działało przy wgrywaniu przy pomocy LPT. Ale nie miałem animacji początkowej oraz tych ładnie migających diod przy starcie konsoli.

Teraz po 2 dniach jak zrobiłem jeszcze raz przy pomocy xellous to działa wszystko i animacja i diody a wgrywałem przez usb programem flash 360. Ale xellous nie działa na hdmi i nie można odczytać klucza cpu, dopiero przez ten kabelek z componentem działa.

Xell działa z HDMI oraz mam teraz diody i animacje.

Moje pytanie brzmi. Co warto mieć? Xell czy Xellous oraz czym one sie od siebie różnią poza tym co napisałem.

Przy okazji zapytam. Mam freeboota z dashem 13599 i czy mogę bezpiecznie zainstalować avatary za pomocą oryginalnej aktualizacji z MS z dashem 13599. Czy może starszym?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Avatary instalujesz taką sama wersja dasha. A co do XeLLów. To ten co wgrałeś jest na chwilę obecną najnowszy i warto go mieć, aby nie żonglować kablami. A tak w ogóle to on się nazywa XeLL Reloaded. Nie myl tego ze starym XeLLem!

Wczytywanie...

Poleć forum