1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xell na Jasper nie startuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sanches, Październik 4, 2014.

1. Sanches

Sanches Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Mój pierwszy post, kompletny świeżak na forum.
    Mam problem wynikający z niewiedzy i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, nawet wujek "gugl" nie pomógł. Liczę na was.

Dolutowałem w konsoli Jasper programator NAND, zainstalowałem sterowniki do USB, aby się z nim komunikować, udało mi się zarówno przez NANDPro jak i przez AutoGG poprawnie odczytać NANDa (16MB), potrafię go poprawnie wgrać i konsola działa.
    Kiedy jednak wgram przygotowany ze sczytanego NANDA w AutoGG plik binarny z Xellem (1.3MB) to konsola już nie chce na tak spreparowanym NANADzie wystartować przez przycisk Eject - kompletnie nie odpowiada, ponowne wgranie oryginalnego pliku NAND i konsola startuje, jednak potrzebuję z Xellem wystartować konsolę aby odczytać CPU klucz.

Wlutowałem płytkę z CoolRunnerem i wówczas też konsola nie startuje. Co robię nie tak? Czy konsola bez płytki Collrunner a jedynie z samym wgranym Xellem powinna wystartować, jeśli tak to skąd pobrać poprawny plik binarny do wgrania na Jaspera lub jak go poprawnie przygotować, aby konsola ruszyła i wyświetlił się bluescreen z cpukey?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgrywasz xella programujesz ukkad (chip) lutujesz jak trzeba konsola wstanie i ujaze sie xell

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Daj fotki jak chip polutowales

Wczytywanie...

Poleć forum