1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xell nie bootuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartula, Styczeń 8, 2015.

1. bartula

bartula Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem dość długo posiadaczem xbox\a ale przez prawie dwa lata raczej byl zbieraczem kurzu:D
    szczerze mowiac nawet nie wiem czy to jasper, falcon , wiem że nie slim bo to widać .
    Ma zrobione rgh, czy wersja 1 czy 2 też nie mam pojęcia.
    Jakoś tak w okolicy świąt postanowiłem odkurzyć sprzęt, okazalo się że far cry i inne nowsze gry nie działają , poczytałem troszkę, zaktualizowałem dashboard, podmieniłem jakiś starodawny FSD do FSD3 i niby wszystko ok. Gry działają, ale natknąłem się na problem: z sentymentu do nintendo chciałem odpalić emulator Mupen64-360. Niestety nie potrafie zbutować konsoli do xell'a . Odpalanie konsoli za pomoca przycisku wysuwajacego tackę zawsze konczy sie odpaleniem FSD . Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj zbutować lewą nogą ;)... Żartuję :hilarious:

Uruchom xell'a z pliku znajdującego się w folderze z dashlaunch'em, lub z samego dashlaunch'a uruchom emu.

Wczytywanie...

Poleć forum