1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xell nie chce się uruchomić i 2 foldery FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DreamerDream, Styczeń 24, 2013.

1. DreamerDream

DreamerDream Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam od niedawna RGH i mam dwa problemy.
    1. Nie mogę uruchomić Xella (chciałem odpalić emulator n64, wyczytałem, aby go uruchomić potrzebuje xella)
    Nie działa ani przyciśnięcie wysunięcia napędu, gdy włączam konsole. A gdy próbuje go włączyć przez menadżer plików to mi pojawia się na chwilę czarne tło i włącza mi się fsd
    2. Mam 2 foldery od FSD jeden w katalogu HDD1 a drugi podpisany jako "game" na twardym dysku (nie w żadnym folderze tak, gdzie jest USB, USB1, hdd1) a gdy próbuje go wykasować przez fsd to mi pisze, że nie można robić operacji na głównej lokacji (czy jakoś tak, bo mam to po angielsku) a w xex nie mogę nawet wejść w ten folder. Dodatkowo nie wiem, który folder mógłbym wykasować (mam zrobione tak, aby konsola mi się uruchamiała z FSD).
    Jednak co dziwne, gdy zrobiłem zdjęcia to pojawiły mi się w obydwóch folderach w tym na hdd1 i w tym w games >.< (wewnątrz mają taką samą strukturę plików

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Nie wiem co jest przyczyną (Jeśli to Corona to brak obrazu xella na monitorze/tv)
    2. Nie ruszaj tego folderu Game: to nie jest kopia.
    Dashlaunch robi device: (Game: .) z folderu ze ścieżką Freestyle wpisaną w "default = " w pliku konfiguracyjnym "launch.ini" dla zabezpieczenia danych systemowych (działa jak komenda "mount" na PC)

4. DreamerDream

DreamerDream Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry źle napisałem 1. Wywala mnie do fsd. (Wiem głupia pomyłka, już to poprawiłem, ale to się wzięło stąd, iż gdy się wlancza systemowy dash, to się nie pokazuje ekran "ładowania" dasha (dopiero tera zwróciłem na to uwagę). Mam nadzieję, że mi wybaczysz :(
    Mam xboxa 360 falcoma

Wczytywanie...

Poleć forum