Xell połączenie PC-Xbox

Mateusz_W

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam X-klocka slim corona 4GB z RGH i podłączonym dyskiem 500 GB. Chciałem odpalić na nim LINK. Znalazłem tutorial
http://xboxforum.pl/link-246/link-tutorial-krok-po-kroku-155683/
w którym dowiedziałem się konieczność aktualizacji freestyle dash do wersji
3.0.735
Nietsety mam problem z połączeniem komputera z xboxem przez xell.
Gdy konsole odpalam normalnie przez Power i wpisuję w Total Comanderze 192.168.0.101 łączy się bez problemu pokazuje pliki wszystkie na xboxie i dysku
Natomiast gdy odpalę xella przez przycisk tacki uruchamia się xell i ciągle coś skanuje :
Looking for files on local media and TFTP i tam śmiga w wierszu poniżej ciągle coś w stylu trying TFTP 192.168.1.98 xenon.x, trying TFTP 192.168.1.98 xenon.elf itd, itd.
Nie jestem pewien czy to powinno tak wyglądać po prostu...
Powyżej w wierszu jest podany adres IP konsoli 192.168.0.101, ale gdy odpalam Total Commandera i daję połącz FTP z tym ip wyskakuje connection error.
Widziałem poradnik eslorda do wgrywania Freestyle Dash przez usb, ale nie daje mi spokoju dlaczego można połączyć się z konsolą przez FTP gdy jest ona odpalona w FSD3, a nie można gdy jest odpalona w Xell'u.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
 

Mateusz_W

Świeżak
Świeżak
Z uwagi na brak możliwości połączenia przez FTP chciałem przenieść pliki metodą kopiuj wklej. FSD mam zainstalowanego na dysku zewnętrznym. Wypiąłem więc dysk podłączyłem do PC i usunąłem zawartość folderu FreestyleDash 3.0 podmieniłem ten z tutoriala i podłączyłem dysk do konsoli po uruchomieniu wyświetlił się błąd fatal crash intercepted! i odpalił się nowy fsd O_O skonfigurowałem wszystko jeżeli chodzi o LINK otworzyłem porty i po przyciśnięciu testuj pokazało, że wszystko jest ok. Odpaliłem diablo III i po wciśnięciu guide system LINK był podświetlony na szaro...po wciśnięciu powrót do interfejsu głównego konsoli odpalił się....stary FSD. Ktoś ma jakiś pomysł o co kaman?
 

Do góry Bottom