1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xenon vs zephyr kontra Falcon

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Blehehehe, Listopad 14, 2010.

1. Blehehehe

Blehehehe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema mam pytanie ktoś sprzedaje konsole xbox premium z hdmi rok produkjci 2006 z tego co widzę to tylko xenony sąz tego roku oraz oraz jaka jest różnica między xenonem a Zephyrem i zephyrem a falconem w awaryjności ? ile wart jest zephyr ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie pchaj się w te starsze modele bo miały problemy z przegrzewaniem. Jak już nie masz kasy to poczekaj do świąt aż będą promocje i kup nowego jaspera/slim.

4. Blehehehe

Blehehehe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fakt koleś jeszcze chciał za niego 500 zł ... :}
    sama konsola zephyr + okablowanie i dysk 20 gb czy 60 ....

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Za 500 zł to sobie odpuść :)
    xenon lub zephyr (250-350 zł) ale nie radze brać takiej konsoli
    falcon (mam już 1,5 roku i chodzi bez zarzutów) (400-500 zł)

6. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Ja mojego pierwszego Xenona miałem 2 lata, potem kupiłem drugiego i trzyma już rok (czyli u poprzedniego właściciela trzymał 4 lata). Zależy jaki się trafi, ale skoro dziś Jaspery można mieć za grosze to nie widzę sensu kupna zabytku.

7. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam Jaspera od 4 miesięcy i jak narazie wszytsko w pożądeczku.;]Tylko od czasu do czasu(zdaczyło mi się to 2 razy w ciągu 4 miesięcy) , była zacinka.Ale po restarcie i znowu wszystko chodzi idealnie.Ale każdy sprzęt się czasem zatnie.;]

8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Tak jak koledzy wyżej piszą, bierz Jaspera, a jeśli nie to Falcona, poprzednie lubiły się grzać, zresztą HDMI chyba nie ma w tych starych konsolach nawet.

Falcon też zły nie jest, kolega ma, katowaliśmy w wakacje u niego, mieszka w kamienicy na ostatnim piętrze, temperatura jak w saunie, wszyscy zlani potem, a xbox dzielnie wytrzymał cały sezon letni grania po nocach i działa do tej pory.

9. jazin

jazin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam core juz od 3 lat wymieniałem w nim tylko napęd i gram tak po 2 h dzienie w weekendy dłuzej po 5-6 i ani jednej awarii

10. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kolega ma jasper. Gra codziennie po kilka godzin a w weekendy po 10 i więcej. Ma już rok i nic się nie dzieje.

11. Bogas

Bogas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zephyr i xenon too awaryjne zabytki , Falcon juz lepiej ale wolałbym dolozyc ciut wiecej kasy i kupic JASPERA ja mam osobiscie własnie ta wersje konsoli i juz katuje ją rok i nic zero RRod'a zadnych problemow

12. Blehehehe

Blehehehe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kuzyn chciał tanio kupić xboxa i dla tego pytam co to jest za model ten z 2006 roku z hdmi myślę że to jakiś ala falcon bo tak: chłodzenie niby ma falcona (radiatory half pife ) czy jakoś tak hdmi ale ten rok produkcji kojarzy mi się z xenonem i dla tego się pytam co to za Shit jest ? wiem że są jakieś opusy jako serwisowane przez microsoft i myślę że to jest to ...
    oraz także pytanie po za tematem żeby nie robić spamu i śmietnika to czy posiadając takiego Jaspera jak ja mam ofw i mieć takiego falcona przerobionego pograć na piratach pozdobywać GS to mogę za to dostać bana na Jaspera ? czy nie ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    prosił bym o wasze opinie na temat xenonów, zephyrów , Opsów , falconów i Jasperów jak długo je macie i ile wam wytrzymują oraz prosił bym moderatora o zmianę nazwy tematu i jego przyklejenie do tego działu . sry za błędy ;] bardzo bym za to był wdzięczny moderatorowi ..nazwa tematu by była test żywotności xboxów ;]

13. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Skoro ma HDMI to:
    a) zephyr
    b) jeśli był serwisowany tak jak mój, to obudowa od Zephyra, flaki od Falcona najprawdopodobniej.

Obstawiam Zephyra mimo wszystko.

Tematu raczej nikt nie przyklei, bo w odpowiednich działach masz poopisywane poszczególne konsole i ludzie się wypowiadają na temat działania i 'wytrzymywania' ich...

14. siabuba121

siabuba121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na allegro mozna dostasc jaspery nowe za 499 zl

Wczytywanie...

Poleć forum