1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xenon

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Johny8564, Październik 15, 2011.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siemka all.Mój kolega miał napisać o tym temat ale mu neta zablokowali.A więc.Czy Xenony głośno chodzą?Elite to wiem że cicho ale z Xenonem nie miałem do czynienia.A i jeszcze jedno.Z wiatraków po prawej stronie konsoli wydaje zimne powietrze po lewej cieple a po środku ciepłe.Czy to normalne?Za pomoc dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Xenon to najgorszy syf który zapewne zaraz dostanie RRoDa ; )

4. Johny8564

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale proszę o odpowiedz na moje pytania,bo kolega chciał by się dowiedzieć.

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    bo ty masz pł.główną falcon a więc cpu jest w 90 nm a cpu 60nm w twoim elit3 a w xenonach jest wsio po 90nm a więc xenon chodzi głóśniej bo ma więcej ciepła do odprowadzenia.

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uno, wiatraki masz w Holandii czy koło Pucka. Xenony ja kufer napisał, 90 nm. Lewy to jest gpu prawy cpu. CPU wydziela mniej ciepła niż GPU-to normalne. A czy głośno pracują? No to już zależy. Ale wenty nie schodzą poniżej 70%. xenony albo chodzą długo albo się sypią po gwarancji. Oddajcie do muzeum MS, zarobicie na slimke.

7. Johny8564

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. keppel123

keppel123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xenon tez bardziej sie grzeje bo wiecej pradu pobiera bo az 203wat a taki jasper tylko 150w wiec to co ciagnie wiecej pradu to sie bardziej gerzeje

9. Yoshiv

Yoshiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Dziękujemy, Kapitanie Oczywisty!

10. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niby tak i nie można wymienić wentylatorów podstawowych. Aczkolwiek mój chodzi ciszej niż niektóre xenony.

Tsaa, oddajcie.. i zrezygnować z bez problemowej obsługi Ap 2.5 ? :) do Offline, jak ktoś nie korzysta z JTAG/Live jest najlepszym rozwiązaniem.

11. Aaron_1988

Aaron_1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Smigiel, Poland
    Ja mam Xenonka JTAG oczywiście Dysk 320 Gb i chodzi do dzisiaj kabel z przejściówką na HD ten od Microsoftu i kula cały czas bajery ma lepsze niż na pewno te wasze sam sobie gry RIPUJE sam robię UPA Dashu do 13599 i chodzi Aktualnie BATMAN ARKHAM CITY 56% gry nie muszę się martwić o żadne przeróbki a co do wentylatorów to idzie obniżyć chłodzenie programami nie którzy **** się znacie a gadacie głupoty .

Wczytywanie...

Poleć forum