1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XEX menu a dashboard - jakie wersje?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez EsotericSoul, Styczeń 5, 2014.

1. EsotericSoul

EsotericSoul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    mam dashboard w wersji 2.0.9199.0. Nie mam pojęcia, jaką mam przeróbkę.
    Chcę wgrać XEX menu, aby m.in. zainstalować emulator XBOX-a pierwszej generacji, aby działały mi na konsoli starsze gry (np. GTA San Andreas).
    Na obecnej wersji dashboarda nie działają mi natomiast nowsze gry (np. Catherine).
    Aktualizacja przez sieć odpada.
    Jak zrobić aktualizację bez dostępu do sieci?
    Do jakiej wersji zaktualizować dasha, aby móc grać zarówno w nowsze gry, jak i móc zainstalować emulator XBOX-a pierwszej generacji?
    Czy to w ogóle można pogodzić?
    Jaką wersję XEX menu zainstalować?
    W jakiej kolejności zrobić to wszystko?

Tak, wiem, zadałam dużo pytań naraz, ale wierzę, że mi pomożecie :)
    Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi, wskazówki, linki do odpowiednich tutoriali etc. :)

Pozdrawiam,
    Kasia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry, które aktualnie masz odpalasz z płyt czy z dysku konsoli? Bo jeżeli miałabyś teraz RGH to wystarczy tylko zaktualizować kilka rzeczy i odpalisz na konsoli wszystko.

4. EsotericSoul

EsotericSoul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gry, które chcę odpalić, są na płytach. Chłopak, który sprzedał mi konsolę, powiedział, że jeśli w ogóle ten XBOX ma przeróbkę (ale najprawdopodobniej ma), to nie taką, dzięki której można odpalać gry z dysku, tylko taką, która pozwala na odpalanie gier z płyt właśnie.
    Nie wiem jednak, jak sprawdzić, jaką mam przeróbkę, a i on nie wiedział/nie wie, jaka to jest przeróbka :(
    Data produkcji tej konsoli to 20.09.2006 r. - może to coś Tobie podpowie?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skoro są gry na płytach to prawdopodobnie masz jakieś stare FW - iXtreme.
    Twoja konsola niestety to Xenon, na niej RGH działałoby fatalnie, więc nie opłaca się nawet tego robić.
    Jedynie rozwiązanie to wgranie LT 3.0 do napędu i nagrywanie nowych gier na płyty, ale nie wiem czy jest sens bawić się z taką starą konsolą. Zwłaszcza, gdyż niektóre nowe gry np. GTA V na xenonie może nie działać (Było kilka tematów o tym na forum) a konsola prędzej czy później padnie.
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupno nowej konsoli (najlepiej Slima).

Wczytywanie...

Poleć forum